Silesion.PL

serwis informacyjny

Oficjalnie: Leo Messi odchodzi po 21 latach z Barcelony!

Messi odchodzi z barcelony

Messi odchodzi z barcelony

Lionel Messi definitywnie odchodzi z FC Barcelona.

FC Barcelona zamieściła na swojej stronie oficjalną informację, że Messi nie będzie kontunował kariery w “Dumie Katalonii”! 1 lipca wygasł kontrakt Leo Messiego z FC Barceloną i od tego czasu argentyński zawodnik pozostawał bez klubu. Rok temu zastanawialiśmy się gdzie zagra Leo Messi? Czy przypuszczenia analityków się sprawdziły?

Pomimo osiągnięcia porozumienia przez klub i zawodnika oraz wyraźnego zamiaru podpisania nowego kontraktu dzisiaj, nie może to nastąpić z powodu przeszkód finansowych i strukturalnych. FC Barcelona i Lionel Messi doszły do ​​porozumienia i wyraźnego zamiaru obu stron podpisania dziś nowego kontraktu, nie może to nastąpić z powodu przeszkód finansowych i strukturalnych (przepisy ligi hiszpańskiej). – czytamy w komunikacie – W wyniku tej sytuacji Messi nie zostanie w FC Barcelona. Obie strony głęboko żałują, że życzenia zawodnika i klubu ostatecznie nie zostaną spełnione. FC Barcelona z całego serca wyraża wdzięczność zawodnikowi za jego wkład w rozwój klubu i życzy mu wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym.

Messi trafił do Barcelony w 2000 roku z Newells Old Boys. Z FC Barcelona wygrał m.in. 10 razy mistrzostwo Hiszpanii, 4 razy Ligę Mistrzów, 3 razy Superpuchar Europy. Po drodze sześciokrotnie wybierano go najlepszym piłkarzem świata. W tym roku wygrał z kadrą Argentyny Copa America.

źródło:fcbarcelona.com

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024