Czytasz: OFF Festival 2018. Zobacz, kto zagra

OFF Festival 2018. Zobacz, kto zagra

Czekają nas 3 dni festiwalowego szaleństwa.

OFF Festival 2018: co czeka nas w tym roku?

OFF Festival to wydarzenie muzyczne, które już na dobre wpisało się w kalendarz katowickich imprez. OFF Festival 2018 odbędzie się on w dniach od 3 do 5 sierpnia. Zanim jednak powiemy co, gdzie i kiedy, czas na trochę historii, gdyż chyba nie każdy wie, od czego się to wszystko zaczęło.

OFF Festival 2017 - tak było rok temu:

Człowiek z muzyką w sercu

Artur Rojek – twórca wydarzenia jakim jest OFF Festival. Człowiek, mający w swoim sercu muzykę, kilkanaście lat temu stwierdził, że należy zrobić coś czego nie ma. OFF to pierwszy w Polsce festiwal, gdzie mieszają się gatunki muzyczne – obok metalu można usłyszeć folk. Jak sam twierdzi, początki nie były łatwe. Największą pomocą podczas organizacji wydarzenia była jego żona, która razem z Rojkiem do 3 w nocy siedziała na strychu aby pomóc mu wszystko zorganizować. Festiwal ten z roku na rok przyciąga coraz to większą rzeszę fanów, nie tylko z Polski ale i z Europy. Wszystko to za sprawą ciekawego line-upu oraz wielu dobrych słów, które zagraniczne gazety piszą o tym wydarzeniu.

OFF Festival 2018 LINE-UP: Kto zagra w tym roku?

Tegoroczny OFF Festival będzie bogaty w ciekawe osobistości. Na edycję 2018 Rojek zaprosił takie gwiazdy jak: M.I.A, Kult, Panieneczki, Coals czy Grizzly Bear. Oczywiście, to jedynie kilka postaci sceny muzycznej, które można będzie spotkać na tegorocznej edycji festiwalu. Poniżej zamieszczamy dokładny line-up katowickiej imprezy.

OFF Festival 2018 line-up - koncerty w piątek 3.08

OFF Festival 2018 line-up - koncerty w sobotę 4.08

OFF Festival 2018 line-up - koncerty w niedzielę 5.08

OFF Festival 2018: Ceny biletów

OFF Festival 2018 trwa 3 dni – od piątku do niedzieli. Można wybrać kilka opcji karnetów. Bilet wstępu na wszystkie 3 dni koncertowe kosztuje 370 złotych. Bilety pojedyncze, na poszczególne dni to koszt 190 złotych. Jeżeli chcesz cały weekend spędzić na polu namiotowym, wykupienie miejsca będzie kosztowało 70 złotych za wszystkie 3 dni festiwalu.

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja OFF Festival będzie tak dobra jak wszystkie poprzednie i każdy fan muzyki spędzi niezapomniane 3 dni w katowickiej Dolinie Trzech Stawów.