Czytasz: Ofertę pracy znajdziesz w... bankomacie!

Ofertę pracy znajdziesz w... bankomacie!

Amazon sięgnął po nietypową reklamę...

W czwartym kwartale roku Amazon otworzyć ma w Sosnowcu centrum logistyki e-commerce. Centrum przystosowane ma być do wysokiego składowania i dedykowane dystrybucji butów oraz odzieży na Europę Zachodnią.

Marzena Więckowska rzecznik prasowy Amazon zapewnia, że budowa centrum przebiega zgodnie z planem. Z tego powodu, rekrutacja do amerykańskiego giganta nabrała rozpędu...

Rekrutacja pracowników trwa

W lutym Amazon rozpoczął rekrutację pracowników na stanowiska w dziale kadr, IT, finansach, inżynierii i obszarze działań operacyjnych. Więckowska mówi, że te rekrutacje dobiegają już końca, ale firma ciągle poszukuje pracowników magazynowych.

Jak przyciągnąć ludzi do pracy?

Ofertę pracy z informacją o czterodniowym tygodniu pracy w systemie 10-godzinnym, 26 dniach płatnego urlopu, prywatnej opiece zdrowotnej i 15- procentowym bonusie miesięcznie znaleźć można m.in. na ulotkach, które chowają się wśród... pliku pieniędzy wypłacanych z bankomatów.

Na ulotce znajdują się ponadto informacje, pod jaki numer można dzwonić w sprawie oferty oraz gdzie ją znaleźć w sieci. Ponadto firma chwali się, że płaci 15 zł brutto za godzinę pracy.

AMAZON KOŃCZY REKRUTACJĘ

Obecnie do Amazonu trwają także rekrutacje na stanowiska liderów zespołów, pracowników administracyjnych i operatorów wózka widłowego. Wszystkie oferty pracy dostępne są na stronie www.pracujwamazon.pl.

Czytaj więcej