Czytasz: Odwiedź stadion w Tychach "od kuchni"

Odwiedź stadion w Tychach "od kuchni"

Kolejna okazja do zobaczenia Stadionu Miejskiego w Tychach oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu.

W najbliższą sobotę Tyska Galeria Sportu zaprasza na zwiedzanie niedostępnych dla kibiców zakamarków stadionu oraz wystawy poświęconej wciągającym historiom sportowców i pokazem ich troefów. 

Wstęp na wydarzenie jest darmowy, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji miejsc. Zbiórka uczestników 25 sierpnia (sobota) o godzinie 11:00 przed wejściem głównym na Stadion Miejski w Tychach od ul. Baziowej.

Program zwiedzania stadionu miejskiego obejmuje wizytę w szatniach, loży honorowej i prezydenckiej, strefie VIP, na murawie oraz w sali konferencyjnej. Oprócz tego będzie również okazja do obejrzenia jedynego na stadionie piłkarskim w Polsce Gaming House'u, czyli multimedialnej sali, w której trenuje drużyna e-sportowa. 

Na wystawie stałej “Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” w Tyskiej Galerii Sportu można poznać historie piłkarzy i hokeistów, a także zobaczyć ich nagrody, pamiątki oraz oryginalnie fotografie. Wystawa jest również wyposażona w atrakcyjne dodatki multimedialne.