Silesion.PL

serwis informacyjny

Odkupienie Eddie Murphy’ego. Stać go na Oscara?

Po raz kolejny był nominowany do „Złotych Malin”, ale tym razem w pozytywnym kontekście. Zdobył nagrodę odkupienia za swoją świetną rolę w filmie „Nazywam się Dolemite”. Ba, był nawet nominowany do Złotego Globu za tę kreację. Eddie Murphy, bo o nim mowa, ze zwykłego komediowego aktora może stać się kimś więcej.

STARANNIEJ DOBIERA KOLEJNE ROLE

Tak naprawdę można mówić o zaskoczeniu. Wydawało się, że nagrodę odkupienia otrzyma Adam Sandler za to, jak prezentował się w „Nieoszlifowanych Diamentach”. Murphy był kandydatem numer dwa i na samym finiszu wyprzedził swojego rywala. W filmie „Nazywam się Dolemite” gra jako Rudy Ray Moore – amerykański komik, muzyk, aktor i producent, który największy rozgłos uzyskał występując pod pseudonimem „Dolemite”.

Murphy zanotował udany powrót. Pamiętajmy, że ostatni raz pojawił się na wielkim ekranie w 2016 roku w filmie „Mr. Church”, który również zebrał pozytywne recenzje. Aktora nadal pociągają komedie, ale produkcje, w których decyduje się występować, dobiera w zdecydowanie bardziej wyrafinowany sposób. Raczej już go nie zobaczymy w głupim tworze, o którym przestaje się myśleć zaraz po ostatniej scenie.

BYĆ JAK CARREY CZY SANDLER

Wielu aktorów komediowych (m.in. Jim Carrey, Sacha Baron Cohen czy wspomniany Sandler) udowodniło już, że w poważnych produkcjach również dają sobie radę. Na co stać Murphy’ego? Czy jego kariera aktorska nabierze rozpędu, jeśli będzie grał w coraz bardziej poważnych filmach, które doceniane są do tego stopnia, że mogą rywalizować o najważniejsze nagrody? Tak naprawdę między wierszami zastanawiamy się, czy Amerykanin ma szansę zdobyć Oscara za najlepszą pierwszoplanową lub drugoplanową rolę. W BETFAN możecie nawet postawić na to zakład. Analitycy legalnego polskiego bukmachera są co do tego sceptycznie nastawieni, ale Eddie może zmieni ich punkt widzenia swoimi kolejnymi fantastycznymi – miejmy nadzieję – kreacjami.

Do tej pory do Oscara nominowany był raz: jako aktor drugoplanowy w filmie „Dreamgirls”. Rywalizacja wówczas nie stała na wysokim poziomie, co udowodniła nagroda dla Alana Arkina za rolę w produkcji „Mała Miss” – niezła, ale w innych latach mógłby zadowolić się co najwyżej nominacją. My Kibicujemy Murphy’emu. Oglądając za dzieciaka filmy, w których brał udział można było się uśmiechnąć. Teraz taki humor już mało kogo bawi, ale niewątpliwie jest to aktor, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa na ekranie. Z pewnością ma jeszcze wszystkim sporo do udowodnienia.

100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

  BETFAN uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.

Możesz zarejestrowac się u legalnego bukmachera BETFAN z naszym kodem promocyjnym „Legalny100

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024