Silesion.PL

serwis informacyjny

Obstaw Polskę i zgarnij freebety w eWinner

Już dziś w Egipcie startują mistrzostwa świata w piłce ręcznej, a jedną z drużyn występującą na tym turnieju jest reprezentacja Polski. Legalny polski bukmacher eWinner postanowił połączyć te dwa fakty i z tej okazji przygotował promocję “Obstaw Polskę i zgarnij freebety”. Wystarczy postawić kupon min. 50 PLN (SOLO lub AKO) ze zdarzeniem “wyjście Biało-Czerwonych z grupy B” i za każdą wygraną Polaków w fazie grupowej ten bukmacher płaci 10 PLN w formie freebetu (łącznie 30 PLN).

  1. OBSTAW AWANS POLAKÓW
    Wierzysz, że polscy szczypiorniści wyjdą z grupy? W dniach 13-15.01 wrzuć to zdarzenie na kupon SOLO lub AKO i obstaw za minimum 50 PLN z salda głównego. Co dalej?
  2. ŚLEDŹ WYNIKI REPREZENTACJI POLSKI
    Wszystko w rękach Biało-Czerwonych! Weź pod uwagę mecze grupowe i obserwuj jakim bilansem będą mogli się pochwalić. Jeśli Polska wygra, Ty również.
  3. ODBIERZ NAWET 30 PLN
    Za każde zwycięstwo Polaków w grupie B eWinner płaci Ci 10 PLN w formie freebetu! W sumie masz szansę nawet na 30 PLN!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).