Czytasz: Milionerzy: "Który to pierwszy biblijny denat?"

Milionerzy: "Który to pierwszy biblijny denat?"

To kolejny sezon popularnego teleturnieju. 12 pytań prowadzi do głównej wygranej. Do tej pory nikt nie zgarnął całej puli. Czy to się zmieni?

Aktualizacja:

Twórcy programu Milionerzy uchylili rąbka tajemnicy. W finale odcinka, w którym Alicja Bańczyk gra o milion, padnie pytanie "Który to pierwszy biblijny denat?"

Wśród odpowiedzi do wyboru są: Kain, Adam, Abel, Noe.

Jak z pytanie poradzi sobie uczestniczka? Zobaczymy już dziś wieczorem.

***

Wielkie zamieszanie wywołała ostatnia uczestniczka gry. Alicja Bańczyk z Krakowa wiedziała, po co przyszła do programu Milionerzy. Odpowiadała szybko i sprawnie. Internauci komentowali jej grę. Byli zaskoczeni, komentowali tempo rozgrywki.

Wywrotek? Nie tym razem. W Milionerach pytano o... palindromy

Dobra pasa trwała cały czas. Aż do chwili, gdy na pulpicie pojawiło się pytanie za 10 tys. zł.

- Kto był ministrem spraw wewnętrznych w rządzie Jana Olszewskiego? - zapytał Urbański. 

Kobieta nie znała odpowiedzi. Z pomocą przyszły jej koła ratunkowe, wykorzystała aż dwa. Dzięki nim zaznaczyła poprawną odpowiedź. Kobieta wybrała ministra Antoniego Macierewicz i wygrała 20 tys. zł. Dobra passa wróciła. Kolejne poprawne odpowiedzi i pytanie o 250 tys. zł. 

Pytanie w Milionerach: Czy wiesz, co to jest choker?

W tym momencie uczestniczka wykorzystała ostatnie koło - publiczność pomogła wybrać odpowiedź. Bańczak lekko się wahała... Urbański pokazywał jej dwa czeki. Jeden na 125 tys. zł, tylko ile już wygrała kobieta i na 250 tys. zł, tyle mogła posiadać po udzieleniu poprawnej odpowiedzi. W końcu poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi D - Witkacy. Tym posunięciem wygrała 250 tys. zł.

"Ile liter to miejsce, w którym plecy tracą szlachetną nazwę"?

Tuż po wygranej, klakson zakończył program. Jakie będzie kolejne pytanie w Milionerach? Dowiemy się dopiero dziś (14 września) o godz. 20:55. 

Milion w Milionerach padnie?

Kobieta ma spore szanse na wygraną. Jedynie dwa pytania dzielą ją od miliona. Wszyscy jej kibicują. Co ciekawe, od kilku dni na antenach różnych stacji radiowych można usłyszeć reklamę Milionerów, w której lektor zaprasza do poznania najważniejszych pytań w grze. Czy to oznacza, że Alicja Bańczyk z Krakowa wygra główną sumę? Wszystko okaże się dziś wieczorem. 

Czytaj więcej