Czytasz: Nowy serial "Na Wiejskiej". Przebije "Ucho Prezesa"?

Nowy serial "Na Wiejskiej". Przebije "Ucho Prezesa"?

Akcja toczy się na farmie, a głównymi bohaterami są wiejskie zwierzęta.

Kontrowersyjnie zapowiada się animowana odpowiedź na niezwykle popularny serial "Ucho Prezesa". "Na Wiejskiej", bo o nim mowa, nie zdążył mieć jeszcze premiery, a już jest o nim głośno w sieci. Zwiastun serialu "Na Wiejskiej" na YouTube wyświetlono już ponad 170 tys. razy. Fanpage "Na Wiejskiej" na Facebooku ma z kolei już niemal 5 tys. polubień.

"Zwiastun nadchodzącego politycznego animowanego serialu komediowego o Polsce, Polskości i Polakach, w którym to akcja toczy się na farmie, a głównymi bohaterami są wiejskie zwierzęta." - takimi słowami zachęcają do obejrzenia twórcy "Na Wiejskiej" - IWTStudios.

Podobnie jak w przypadku "Ucha Prezesa" twórcy serialu tworzą wokół niego otoczkę pewnej tajemniczości. Z pozoru, dla uważnych obserwatorów sceny politycznej odgadnięcie "kto jest kim" nie powinno nastręczyć trudności. "Ucho Prezesa" nawiązuje do aktualnych wydarzeń w kraju i nie trudno się domyślić na kim wzorowane są postacie. W przypadku farmy "Na Wiejskiej" również będziemy mieli do czynienia z aktualnymi realiami i twarzami znanymi z ekranów telewizorów i pierwszych stron gazet. Zresztą, zobaczcie zwiastun "Na Wiejskiej" i przekonajcie się sami...

Autorzy "Na Wiejskiej", czyli IWTStudios, chcą pozostać na razie anonimowi. W rozmowie z natemat.pl twierdzą, że będą przedstawiać wszystkich i wszystko, co ważne dla Polski, pomimo tego, że oglądając zwiastun można wnioskować, że uderzają tylko w jedną partię polityczną. W kontekście odniesień i porównań do "Ucha Prezesa" mówią:

- Na siebie patrzymy bardziej jako reinkarnację "Polskiego Zoo".

 

Czytaj więcej