Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowość w Fortunie – Bet On Games

Fortuna poszerza swoją ofertę o nowy produkt pozasportowy. Bukmacher uruchomił właśnie Bet On Games, czyli zakłady wzajemne na symulowane gry karciane. Pierwszą z gier, na której wyniki mogą się zakładać gracze Fortuny jest Baccarat. Dostawcą produktu jest Playtech.

Bet On Games dostępne są na stronie bukmachera Fortuna, stronie mobilnej oraz w aplikacjach na systemy iOS i Android. Rozgrywka odbywa się na żywo, przez 24 godziny na dobę, z udziałem prawdziwych krupierów, z którymi gracz może nawiązać kontakt poprzez chat.  

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

W tej chwili w ofercie Fortuny znajduje się 5 stołów, na których na żywo odbywają się rozgrywki w Baccarat. To prosta gra karciana rozgrywana pomiędzy bankierem a graczem. Celem gry jest przewidzenie, który układ kart (bankiera lub gracza) będzie bardziej zbliżony do liczby 9.

Klienci Fortuny mają możliwość obstawiania kilkudziesięciu różnych opcji pojawiających się na stole m.in. kolorów kart, ich układów, sum punktów gracza i bankiera, czy też różnych rodzajów „remisów” tzw. zakładów Egalite Extra.

Wszystkie zasady Baccarata dostępne są z poziomu rozgrywki w intuicyjnym menu oraz w specjalnym przewodniku po grze.

Baccarat – Procedura obstawiania

  • Jeżeli dołączysz podczas trwającej rozgrywki, poczekaj na kolejną rundę.
  • Aby wziąć udział w grze, wybierz typ zakładu z listy, aby otworzyć panel zakładów.
  • Na panelu zakładów wybierz kwotę zakładu. Możesz dodać kwotę ręcznie lub wybrać jedną z dostępnych opcji szybkich. Na panelu pojawi się łączna kwota i będzie ona aktualizowana za każdym razem, kiedy dodasz do niej nową kwotę zakładu.
  • Z chwilą postawienia zakładu i zamknięcia panelu dany zakład jest potwierdzony i nie można go zmienić. Potwierdzone zakłady wyświetlane są na kuponach.
  • W trakcie jednej rozgrywki można postawić kilka zakładów. Lista typów zakładów jest aktualizowana o nowe informacje niezwłocznie po postawieniu zakładu.
  • Zegar w oknie gry pokazuje, ile czasu pozostało do końca obstawiania zakładów. Rozgrywka rozpoczyna się automatycznie.
  • Wygrane są wypłacane na wygrywające zakłady na koniec każdej rozgrywki.
  • Aby ominąć kolejkę, po prostu nie obstawiaj.

Zasady Live Baccarat w Fortuna Bet On Games

Symulacja gry Live Baccarat rozgrywana jest ośmioma taliami kart, z udziałem krupiera na żywo, na prawdziwym stole do Baccarata. Stosujemy standardowe zasady Baccarata. Celem rozgrywki jest przewidzenie, która strona wygra – Bankier czy Gracz, lub czy wynikiem będzie Remis. Dostępnych jest również kilka zakładów dodatkowych.

Celem rozgrywki jest uzyskanie łącznej punktacji kart jak najbliższej 9.W talii występują karty w 4 kolorach – Pik, Kier, Trefl i Karo.
W przypadku gdy zakład dotyczy ilości kart w konkretnym kolorze brane jest pod uwagę rozróżnienie na: Pik, Kier, Trefl i Karo, a nie na kolor czerwony i czarny.

Pytania i odpowiedzi dotyczące Bet On Games:

Co to jest Bet On Games?

Bet On Games to symulowane gry karciane w Fortunie, gdzie gracz może śledzić na żywo rozgrywkę z prawdziwym krupierem. W Bet On Games można obstawiać (zakłady bukmacherskie) poszczególne opcje, które mogą pojawić się na stole. Jest to atrakcyjna propozycja dla typerów poszukujących dodatkowych emocji.

Jaki jest najlepszy kod bonusowy Bet On Games?

Zarejestruj się w Fortuna PL z kodem LEGALNYBUK210 i odbierz darmowe 20 PLN oraz odbierz zakład bez ryzyka do 210 zł i 2000 zł bonus od depozytu

Jakie typy kuponów mogę obstawiać w Bet On Games?

Jedyny typ kupony dostępny dla Ber On Games to kupon SOLO.

Czy mogę łączyć typy z Bet On Games z typami z innych sportów na jednym kuponie?

Nie, w Bet On Games przyjmowane są wyłącznie kupony SOLO..

Ile mogę wygrać w Bet On Games?

Wygrana zawsze jest iloczynem procentowego współczynnika wpłaconej stawki oraz kursu.

Ile kuponów mogę postawić w trakcie jednej rundy?

W trakcie jednej rundy można postawić nieograniczoną liczbę kuponów, jednak każdy z tych kuponów będzie kuponem SOLO.

Jaka jest minimalna stawka na kuponie?

Minimalna stawka w Bet On Games to 2 zł.

Czy mogę obstawiać kupony Bet On Games za punkty FKP?

Nie ma możliwości obstawiania kuponów Bet On Games za punkty FKP.

Czy transmisja, która jest widoczna na ekranie odbywa się na żywo?

Tak, wszystkie transmisje w Bet On Games odbywają się na żywo.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024