Czytasz: "Nowe oblicze Greya". Już jest pierwsze wideo

"Nowe oblicze Greya". Już jest pierwsze wideo

Szykuje się kolejny kasowy hit. Bohaterowie znów rozpalą namiętności widzów.


Na ekrany kin powrócą znani na całym świecie bohaterowie: Christian Grey i Anastasia Steele. Już jest zwiastun kolejnego odcinka erotycznej sagi o ich przygodach. "Nowe oblicze Greya" doczekało się pierwszej zapowiedzi. W sieci pojawiły się treaser i plakat trzeciej części filmu.

Jamie Dornan w roli Greya i Dakota Johnson jako Anastasia Steel znów rozpalą namiętności i wyobraźnię. 

W trwającym nieco ponad minutę klipie można zobaczyć, że główni bohaterowie wezmą ślub, co naturalnie nie zmieni specyficznej relacji  łączącej parę kochanków. Na pewno więc zobaczymy znów gorące sceny erotyczne, dzięki którym cała saga (zarówno książkowa, jak i filmowa) zyskała ogromną sławę na całym świecie.

                               "NOWE OBLICZE GREYA" JUŻ W SIECI
 
 
W "Nowym obliczu Greya" obok Dakoty Johnson i Jamiego Dornana w rolach głównych wystapią m.in. Rita Ora, Luke Grimes, Arielle Kebbel i Eric Johnson. Scenariusz opracował Niall Leonard. Reżyserem obrazu jest James Foley. 

To trzeci film na podstawie bestsellerowej sagi  E.L.James, która pojawiła się w 2012 roku. Pierwsza częśc: "Pięćdzisiąt twarzy Greya" stała się najlepiej sprzedającą się książką nie tylko w Polsce, ale i na świecie,

- Autorka napisała tę książkę dla młodych dziewczyn, które wcześniej fascynowały się sagą „Zmierzch”. O zakochanych wampirach. Przybyło im trochę lat, potrzebowały nieco mocniejszych wrażeń. Tak naprawdę "Pięćdziesiąt twarzy Greya" to opowieść o Kopciuszku i księciu na białym koniu, tyle że zamiast konia są współczesne gadżety - wyjaśniała dla Silesion.pl Sonia Draga, właścicielka wydawnictwa Sonia Draga, które w Polsce wydało tę trylogię.

Sonia Draga miała okazję poznać E. L. James w Londynie.

- Autorka jest fantastyczną osobą, oszałamiająca kariera nie pozbawiła jej skromności, zachowała dystans i poczucie humoru - mówiła nam Sonia Draga.

Jej książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i dwie kolejne części cyklu "Ciemniejsza strona Greya" oraz "Nowe oblicze Greya" sprzedały się na całym świecie w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Pozycje te znalazły się na czele list bestsellerów. W 2015 odbyła się premiera nakręconego na podstawie pierwszej części serii filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". W tym roku, w walentynki miała miejsce premiera fimu "Ciemniejsza strona Greya". Premiera kinowej wersji trzeciej części sagi planowana jest w walentynki 2018 roku.