Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe koszulki meczowe Śląska Wrocław na sezon 2023/24

Nowe koszulki meczowe Śląska Wrocław na sezon 2023 24

fot. Dawid Antecki/slaskwroclaw.pl.

Nowe piłkarskie koszulki meczowe Śląska Wrocław zostały zaprezentowane na sezon 2023/24, będące efektem współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports. Klub prezentuje nowe stroje, podkreślając swoje charakterystyczne barwy i wizję #TRÓJKOLOROWI!

Domowy komplet strojów meczowych Śląska Wrocław na sezon 2023/24 wyróżnia się głęboką, ciemną zielenią, która jest przełamana jaśniejszymi, ukośnymi pasami. W centrum uwagi znajduje się charakterystyczna trójkolorowa szarfa oraz herb klubu, który uchodzi za jeden z najpiękniejszych na świecie. Stroje są tworzone we współpracy z firmą Nike oraz 11teamsports, oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego Śląska.

Komplet strojów charakteryzuje się głęboką zieleń, która odróżnia go od jaśniejszych strojów z poprzedniego sezonu. Ciemne barwy są przełamane przez jasne, pionowe pasy, które biegną wzdłuż przodu koszulki, z wyłączeniem rękawów.

Na prawej piersi umieszczono haftowane, białe logo Nike, a na lewej stronie żakardowy herb obszyty zieloną nicią, z białą gwiazdką u góry. Charakterystyczna zielono-biało-czerwona szarfa została umieszczona na lewym rękawie, a z prawej strony na dole koszulki znajduje się emblemat w formie unikatowego hologramu, potwierdzającego autentyczność produktu. Logo sponsora, nazwiska zawodników oraz numery będą wykonane w kolorze białym.

Koszulki posiadają technologię Nike Dri-FIT, która zapewnia doskonałą wentylację i komfort noszenia. Specjalna struktura materiału wspomaga naturalny system chłodzenia ciała, odprowadzając wilgoć i równomiernie rozprowadzając ją po powierzchni ubrania, co pozwala na szybkie odparowanie i nie przeszkadza w trakcie gry.

Wygodny krój i głębokie barwy koszulki sprawiają, że są one doskonałe zarówno na boisku, jak i jako element codziennej garderoby, wpisując się w lifestylowy styl życia.

Należy zaznaczyć, że po raz pierwszy w historii te same zielone stroje będą nosić nie tylko pierwsza drużyna Śląska Wrocław, ale również drużyna kobiet, sekcja blind footballu oraz ampfutbolowcy z Wrocławia. Śląsk to nie tylko klub, ale także wielka, sportowa rodzina.

Koszulki meczowe są dostępne do zakupu w sklepie internetowym na stronie sklep.slaskwroclaw.pl, a po raz pierwszy będą również dostępne w sprzedaży stacjonarnej podczas spotkania drużyny z kibicami, które odbędzie się w niedzielę, 9 lipca, w wrocławskim beach barze HotSpot (godz. 16-20). Z okazji premiery specjalne godziny otwarcia zaplanowano w klubowych sklepach – zarówno FanShop #Oporowska, jak i #NaStadionie będą otwarte od 10:00 do 19:00 w poniedziałek.

Nowe stroje Śląska Wrocław można nabyć w cenie 249 zł (dla dorosłych) oraz 169 zł (dla dzieci). W sklepie internetowym istnieje również możliwość personalizacji koszulki, a przy zamówieniach powyżej 299 zł na terenie Polski dostawa jest darmowa. Produkty są również wysyłane za granicę, do krajów Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii.

Dla posiadaczy karnetów przewidziano dodatkowe korzyści. Obecni karnetowicze mogą nabyć nową koszulkę meczową ze zniżką aż 20% (dostępne tylko w sprzedaży stacjonarnej).

Śląsk Wrocław to zielony, biały i czerwony – te trzy barwy łączą kolejne pokolenia kibiców, a także stanowią podstawę scenografii materiału filmowego, w którym udział wzięli zawodnicy takich jak Matias Nahuel Leiva, Petr Schwarz i Patryk Janasik (I drużyna), Joanna Wróblewska i Oliwia Krysman (drużyna kobiet), Mariusz Kędzierski (amp futbol) oraz Krzysztof Zarzycki (blind football). Sesja zdjęciowa odbyła się w wrocławskich lokalach, takich jak Dwór Polski, Kapka Wina, K2 i Czarna Magia. Serdecznie dziękujemy tym miejscom za uprzejmość i wsparcie!

Charakterystyczne wykończenie rękawka w postaci zielono-biało-czerwonej lamówki jest delikatnym nawiązaniem do trójkolorowych barw, które będą obecne na wszystkich strojach Śląska Wrocław w tym sezonie. To jednak nie jedyne nawiązanie..

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze