Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowa, specjalna oferta w Fortunie: darmowe 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od II wpłaty + freebet

Fortuna zaklady bukmacherskie lipiec 2022

Fortuna zaklady bukmacherskie lipiec 2022

Specjalna promocja, w której na start otrzymujesz od nas specjalną ofertę – Zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł oraz bonus od depozytu do 200 złotych z freebetem 10 PLN! Ponadto, otrzymujesz na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które możesz wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

Jak skorzystać z promocji?

  • kliknij tutaj i podczas rejestracji wpisz kod “MMM600”
  • po ukończeniu rejestracji Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka.
  • jeżeli przegrasz, to zwrócimy Ci wkład za kupon, do 600 zł
  • w ciągu dwóch dni od pierwszej wpłaty aktywuj bonus na swój drugi depozyt. Następnie w terminie 3 dni od aktywacji bonusu wpłać drugi depozyt i odbierz nagrodę 50% od drugiego depozytu do 200 zł oraz freebet w wysokości 10 zł w formie punktów Fortuna Klub Plus
  • ukończ pełną rejestrację, a na Twoim koncie pojawi się darmowe 2800 punktów FKP wartych 20 zł, które możesz wymienić na zakłady!

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Rejestracja bez przesyłania skanów dowodu

Pełna rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego? W Fortunie to możliwe. Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową wdrożyliśmy usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

W związku z wymogami prawnymi pełna weryfikacja konta w Fortunie do tej pory możliwa była tylko po przesłaniu skanów dowodu osobistego przez gracza i ich weryfikacji przez pracowników Fortuny. Teraz proces ten może przebiegać w sposób błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany.

Klienci banków PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS, mBank, BOŚ, BNP Paribas, Credit Agricole, Santander chcąc zmienić status swojego konta w Fortunie z tymczasowego na pełne mogą wybrać weryfikacje przez system mojeID.

Proces uwierzytelniania odbędzie się wówczas poprzez logowanie do systemu bankowości internetowej w oparciu o dane, które zostały wcześniej zweryfikowane przez bank.

mojeID jest narzędziem służącym wyłącznie do potwierdzania tożsamości klienta. Bank uczestniczący w tym procesie nie otrzymuje żadnych informacji na temat usług, z których dana osoba korzysta, Fortuna nie ma dostępu do bankowych danych logowania.

Fortuna jest pierwszym legalnie działającym w Polsce bukmacherem, który oferuje swoim nowym klientom możliwość całkowicie zdalnego potwierdzenia tożsamości i weryfikację wieku, co jest wymagane przy zakładaniu tzw. pełnego konta w serwisie bukmacherskim i upoważnia do otrzymania bonusu 20 zł na start.

W Fortunie zasady są proste. Wygrana albo zwrot stawki do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza.

Co to oznacza?

Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jak to działa?

Stawiasz kupon np. za 150 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – 150 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów punktów lojalnościowych, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Spróbuj swoich sił i zagraj. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

Co więcej, znajdziesz także promocję od drugiego depozytu! To bonus 50% do 200 zł! Co to oznacza? Wpłacisz 100 zł jako drugą wpłatę, dostaniesz od nas 50 zł na grę!

Fortuna bonus do 200 zł od drugiego depozytu

No dobra, skoro wiecie już z czym się je pierwszy zakład bez ryzyka to dlaczego nie mamy dać Wam czegoś więcej? Możecie to nazywać jak chcecie, ale my mówimy na to NAJLEPSZA OFERTA POWITALNA NA RYNKU. Od teraz każdy z graczy dostaje od Fortuny 200 zł (50% bonusu od drugiej wpłaty)! Sprawdź szczegóły.

Jak działa bonus do 200 zł od drugiego depozytu?

Po rejestracji i wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie, w ciągu dwóch dni aktywuj bonus na swój drugi depozyt. Zrobisz to wchodząc na swoje konto, a następnie w sekcję bonusy na iKoncie gracza. Następnie w terminie 3 dni od aktywacji bonusu wpłać drugi depozyt i odbierz nagrodę.

Jak odebrać bonus do 200 zł od drugiego depozytu? – krok po kroku

1. Dokonaj pierwszej wpłaty. Po zalogowaniu w prawym górnym rogu kliknij przycisk “Depozyt.” Następnie pojawi się okienko do dokonania pierwszej wpłaty.

2. Po wykonaniu pierwszej wpłaty w Fortunie na Twoim ekranie pojawi się okienko z powiadomieniem o otrzymaniu bonusu. Należy go aktywować, klikając przycisk “Aktywuj.”

3. Wchodząc na swoje konto – w sekcje “Bonusy” możesz sprawdzić czy bonus został aktywowany oraz ile masz czasu do wykonania wpłaty.

4. Po dokonaniu drugiej wpłaty w sekcji “Bonusy” pojawi się informacja o depozycie oraz wartości bonusu. Bonus zostanie przyznany w punktach FKP.

5. W historii bonusów sprawdzisz ile dostałeś oraz kiedy bonus został wykorzystany.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024