Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowa metoda płatności w Superbet – PayPal!

Paypal deposyt wyplata w Superbet

Paypal deposyt wyplata w Superbet

PayPal to kolejna z metod płatności, która została wprowadzona na stronie legalnego w Polsce bukmachera SUPERBET. PayPal to portfel elektroniczy, który umożliwia procesowanie płatności za pomocą konta internetowego. Konto pozwala także na przechowywanie zgromadzonych środków. Serwis pozwala na integrację z kontem bankowym lub kartami kredytowymi i debetowymi, co oznacza, że nasze konto bankowe oraz ww. karty mogą zostać bezpośrednio powiązane z kontem, ułatwiając przy tym proces wpłat i wypłat.  

Płatności można realizować za pomocą portfela PayPal (saldo musi zostać uprzednio doładowane poprzez przelew bankowy lub serwis Trustly) oraz kartą powiązaną z kontem PayPal.

Zalety korzystania z usługi PayPal:  

  • jeden z najbezpieczniejszych systemów płatności; 
  • numery kart kredytowych/kont bankowych nie są podawane przy procesowaniu płatności; 
  • szybkie wpłaty i wypłaty – wpłaty i wypłaty trafiają bezpośrednio do odbiorców;  
  • łatwy w użyciu zarówno przy korzystaniu z aplikacji mobilnej, a także stronie internetowej; 
  • powiązanie z kontami bankowymi i kartami kredytowymi/debetowymi – brak konieczności wpisywania numerów kont przy każdej transakcji; 
  • ochrona przed nielegalnymi transakcjami.

W Superbet.pl rozróżniamy siedem metod płatności przeznaczonych do wypłat; pięć z nich (P24, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafecard) pozwala na procesowanie środków w trybie natychmiastowym – w zaledwie kilka minut wygrane znajdą się na koncie bankowym lub kontach e-wallet klientów SuperBet.

W Superbet.pl najczęściej używaną metodą płatności do procesowania wypłat są Przelewy24. P24 to najszybsza metoda płatności – wygrane zlecane są na rachunek bankowy i trafiają do odbiorcy w czasie 15 minut. Transakcje są błyskawicznie przetwarzane, także w weekendy. Przelewy24 są bezpieczną metodą płatności; posiadają szereg zabezpieczeń, a każda płatność posiada swój numer transakcyjny.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Depozyt przez PayPal w Superbet

Wybierz opcję „Wpłata”, która wyświetla się w prawym górnym rogu strony.

Kliknij na „Wpłata Online”, a następnie wprowadź kwotę, jaką chcesz zasilić swoje konto

Wybierz opcję „PayPal”, następnie kliknij „DEPOZYT”.

Po wybraniu opcji „DEPOZYT”, zostaniesz przeniesiony do logowania na stronę PayPal:

W nowo otwartym oknie będziesz mógł wybrać czy Twoje środki zostaną pobrane z salda (wirtualnego portfela PayPal), czy z karty, która została uprzednio podpięta do Twojego konta PayPal:

Następnie postępuj zgodnie z poleceniami na ekranie.   

Twoje konto zostanie w najbliższym czasie zasilone wybraną kwotą.

Wypłata przez PayPal w Superbet

Aby dokonać wypłaty za pomocą PayPal, wybierz opcję „Wypłata” w menu konta gracza.

Kliknij „Wypłata online”, wpisz kwotę i naciśnij „Wypłata”. Następnie w oknie wypłat wybierz opcję PayPal. Sprawdź kwotę i dane swojego konta.

Jeśli wszystko się zgadza naciśnij „Wypłać”. Środki na Twoim koncie PayPal znajdą się w ciągu kilku minut.

Ważne! Możesz wypłacić TYLKO tymi samymi metodami, które są używane przy wpłacie. 

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024