Silesion.PL

serwis informacyjny

Nord Partner nadal Sponsorem Głównym piłkarskiego GKS-u Katowice

Na mocy nowej umowy wieloletnia współpraca GieKSy z NORD Partner obejmie także rozpoczynający się sezon 2020/21. Reklama firmy dalej będzie widniała na koszulkach piłkarzy GKS-u.

Aktualnie cały sport zarówno amatorski jak i zawodowy musi zmierzyć się z wieloma problemami związanymi z pandemią. Są to różnego rodzaju problemy organizacyjne oraz – a może przede wszystkim – finansowe. Można zaobserwować, że wiele dziedzin naszego życia jak edukacja, kultura czy sport w skali ważności przegrywają z działaniami mającymi zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. Nie możemy jednak zapominać, że te dziedziny odgrywają niebagatelną rolę w życiu całego społeczeństwa i nie powinniśmy poprzez zaniechania, czy brak właściwej oceny ważności doprowadzić do ich całkowitej marginalizacji. Kontynuacja współpracy pomiędzy NORD PARTNER a GKS Katowice, nabiera na dzień dzisiejszy nowego wymiaru. Oprócz kwestii marketingowych i biznesowych bardzo ważnym jest dla nas m.in. wspieranie sportu w ogóle, aby jak najszybciej odzyskał swoje właściwe miejsce w naszym codziennym życiu. Klubowi życzymy równocześnie, aby jak najszybciej odzyskał należne mu miejsce na sportowej mapie Polski. Chcielibyśmy dołożyć do tego swoją małą cegiełkęmówi Wojciech Andrzejewski, Dyrektor Oddziału NORD Partner Sp. z o.o.

NORD Partner wspiera GKS nieprzerwanie już 7. sezon. Jest to dla nas ogromnym powodem do dumy, ale także motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Cieszymy się, że nasza współpraca jest kontynuowana i logotyp tak uznanej marki nadal będzie widniał na koszulkach naszych piłkarzypowiedział Marek Szczerbowski, Prezes GKS-u Katowice.

NORD Partner Sp. z o.o. to czołowy polski broker ubezpieczeniowy posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka. Profesjonalizm oraz godne reprezentowanie mocodawców zaowocowały zaufaniem ponad 3000 podmiotów gospodarczych. Klientami NORD Partner są wielki i średni przemysł – w tym spółki giełdowe, przedsiębiorstwa państwowe, firmy leasingowe, transportowe i spedycyjne, producenci i dystrybutorzy energii, samorządy, średni business. Reprezentując Klientów NORD Partner stawia na długofalowe relacje i opiera się na stabilnej kadrze brokerów posiadających wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024