Silesion.PL

serwis informacyjny

NOINN – aplikacja do typowania sportowych wydarzeń z kumplami

NOINN to miejsce dedykowane dla kumpli uwielbiających typowanie wydarzeń sportowych oraz fantasy league. Dzięki aplikacji możesz zmierzyć się ze swoimi znajomymi i sprawdzić kto z was najlepiej zna się na sporcie.

NOINN to pierwsza polska aplikacja mobilna do typowania wydarzeń sportowych w gronie znajomych. Od marca 2019 r. do aplikacji dołączyło ponad 10 tys. użytkowników, którzy najchętniej typują mecze piłki nożnej.

GŁÓWNE FUNKCJE APLIKACJI:

Dostęp do czterech lig piłkarskich: Ekstraklasa, Premier League, La Liga oraz Serie A.

Wybierasz swoją ulubioną ligę, której wyniki będziesz typował z kumplami. Otrzymujesz do wyboru trzy topowe europejskie rozgrywki oraz crème de la crème piłkarskich emocji czyli Ekstraklasę.

Tworzenie ligi na własnych zasadach.

Ustalasz własne zasady punktacji i personalizujesz ligę pod swoje preferencje. Możesz wybrać tryb kolejki, rundy, a nawet całego sezonu – wybór należy do Ciebie.

Zapraszanie kumpli do swojej ligi.

Najlepsza zabawa jest zawsze w grupie. Dlatego zapraszaj znajomych do swojej ligi, a pozostałym wysyłaj zaproszenie do aplikacji. W grupie siła!

Interakcja ze znajomymi.

Przeżywaj wspólnie sportowe emocje. Specjalny feed pozwala na interakcje z kumplami. Otrzymujesz pełną dowolność w postowaniu. Trash talk albo gierki psychologiczne? Tak jak na podwórku – wszystkie chwyty dozwolone!

Typowanie wyników.

Wybierasz dokładny wynik oraz typ. Dodatkowo możesz sprawdzić jak typują pozostali znajomi oraz jaki był dokładny wynik i za co dostałeś punkty.

Ranking i statystyki.

Ligowy ranking wskazuje aktualną formę: kto wspina się po szczeblach tabeli, a kto leci w dół. Dzięki temu jesteś na bieżąco z punktacją oraz dodatkowo możesz sprawdzić swoje statystki. Dowiesz się między innymi jaką masz skuteczność typowań oraz ile razy trafiłeś dokładny wynik.

Powiadomienia.

Aplikacja dba o Twoje typowanie i wysyła powiadomienia push przypominające o zbliżających się meczach. Dzięki temu jesteś na bieżąco z ligowymi wydarzeniami.

Wygrywanie.

Dla ligowych zwycięzców czekają wybrane nagrody oraz niespodzianki. Pamiętaj jednak, że największym zwycięstwem jest porażka Twoich kumpli.

NOBODY’S INN to nowy sposób przeżywania sportowych emocji. Pierwsza polska aplikacja mobilna dla fanów typowania w gronie znajomych.

Dostępne ligi: Polska Ekstraklasa, Premier League, La Liga oraz Serie A.

Informacje: Sprzedawca: Noinn sp. z o.o.
Kategoria: Sport
Wiek: 12+ (Częste symulacje hazardu i hazard)
Prawa Autorskie: © 2019 Noinn sp. z o.o.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author