Czytasz: Prestiżowa nagroda dla Lech Coastera!

Prestiżowa nagroda dla Lech Coastera!

Lech Coaster drugim najlepszym coasterem 2017 w Europie!

 

Lech Coaster został drugim najlepszym coasterem 2017 w Europie! - cieszą się na swoim profilu zwycięzcy.

Prestiżowa nagroda powędrowała "w ręce" rollercoastera z Chorzowa. To świetna wiadomość na wielbicieli Legendii. Lech został wyróżniony w kategorii Best New Coasters 2017 podczas  European Amusement Show w Berlinie.

- Ta nagroda to dla nas bardzo duże wyróżnienie i docenienie pracy, jaką zespół Legendii włożył nie tylko w techniczne przygotowanie atrakcji holenderskiego producenta, firmy Vekoma, ale również świetnie dobranej tematyzacji i precyzyjnego połączenia tych elementów na etapie budowy urządzenia – mówi Paweł Cebula, dyrektor Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

 

Statuetkę odebrali Julius Vinter - dyrektor generalny TATRA MOUNTAIN RESORTS, a.s. w Polsce, Paweł Cebula - dyrektor Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko oraz Stefan Holtman - account manager Vekoma Rides Manufacturing B.V. na Europę.

 ZOBACZ PREMIERĘ LECHA!

Najnowsza i najważniejsza atrakcja Legendii to bijący wszelkie rekordy, największy w Europie Środkowo-Wschodniej rollercoaster - Lech. Swoją nazwą nawiązuje do najstarszej i najbardziej znanej legendy o powstaniu państwa polskiego. Parametry techniczne urządzenia mogą przyprawić o zawrót głowy. Lech Coaster to 95 km/h prędkości maksymalnej, 40 m wysokości, blisko kilometr długości toru i czas przejazdu 104 sekundy, w czasie którego pasażerowie doznają aż 4 inwersji.

Lech to nie tylko ogromna dawka adrenaliny i niesamowitych wrażeń z jazdy, ale także zapierające dech otoczenie, które za sprawą pięknie wykonanej tematyzacji stylizowanej na średniowieczny gród, przenosi każdego śmiałka w czasy pradawnych Polan.

 

Czytaj więcej