Czytasz: Nietypowa rekrutacja do Capgemini

Nietypowa rekrutacja do Capgemini

Żeby wejść na pierwsze spotkanie trzeba pokonać niemal 140 stopni. Kręte schody doprowadzą kandydatów na dach Teatru Śląskiego w Katowicach.

>> Giganci rekrutują na Śląsku oraz w Zagłębiu <<

Capgemini Polska ogłasza nową akcję rekrutacyjną „Taste your career with Capgemini”.

Idea projektu pozornie przypomina jedną z wielu akcji rekrutacyjnych - są konkretne wymagania i konkretne propozycje. Capgemini Polska poszukuje osób z dobrą znajomością języków obcych, przede wszystkim angielskiego, francuskiego, niemieckiego oraz holenderskiego. Oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju kompetencyjnego, nie tylko na rynku polskim. I na tym podobieństwa się kończą i zaczynają schody. I to dosłownie.

Praca w Capgemini dla...wytrwałych

- Żeby wejść na pierwsze spotkanie z cyklu „Taste your career with Capgemini” trzeba pokonać niemal 140 stopni. Kręte schody doprowadzą kandydatów na dach Teatru Śląskiego w Katowicach. Tam czekać będzie kolejna niespodzianka – opowiada Angelika Gawlik- Gajda z Capgemini.

Niespodzianką jest biznesowy lunch z udziałem pracowników Capgemini, którzy opowiedzą o projektach, które są realizowane przez firmę i o tym jak na co dzień wygląda praca w Capgemini. Spotkaniu towarzyszyć będą także spotkania rekrutacyjne w znanej już studentom formie speed recruiting.  

W kolejnej odsłonie cyklu „Taste your career with Capgemini” o smaku kariery w tej międzynarodowej korporacji będzie można porozmawiać na poddaszu Filharmonii Śląskiej, gdzie zlokalizowane jest Spencer Bistro oraz w podziemiach sosnowieckiego Hotelu Centrum, czyli w Restauracji Warszawskiej.

Praca w Capgemini ma dawać "fun"

- Osób, które dołączą do naszego zespołu, szukamy w nietypowych dla działań rekrutacyjnych miejscach, by podkreślić wartości, jakie wyznajemy w firmie, to jest wolność i przyjemność. Wolność obejmuje kreatywność, innowacyjność i niezależność myślenia, a bez tak zwanego „funu” praca staje się niezwykle trudna. Oczywiście, najpierw sprawdzamy kompetencje, w tym wypadku językowe, które winny być na bardzo dobrym poziomie – dodaje Gawlik-Gajda.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wysłać swoje CV przez stronę internetową akcji. Na spotkania rekrutacyjne przy lunchu zostaną zaproszone wybrane osoby, które otrzymają potwierdzenie uczestnictwa.

Czytaj więcej