Silesion.PL

serwis informacyjny

“Nieśmiertelny” (L’immortale) czyli filmowa kontynuacja serialu “Gomorra” w HBO

Niesmiertelny Limmortale czyli filmowa kontynuacja serialu Gomorra w HBO 1024x589 1

Niesmiertelny Limmortale czyli filmowa kontynuacja serialu Gomorra w HBO 1024x589 1

Premierę filmu “Nieśmiertelny” wyznaczono na marzec tego roku, jednak wybuch pandemii COVID-19 pokrzyżował te plany. Ostatecznie “Nieśmiertelny” omija kina i od tego weekendu dostępny jest na platformie HBO GO.

Ciro di Marzio (Marco D’Amore) zostaje postrzelony w klatkę piersiową przez swojego jedynego przyjaciela Gennaro Savastano (Salvatore Esposito) i trafia do ciemnych wód Zatoki Neapolitańskiej. Im bliżej jest dna, tym więcej wspomnień przelatuje mu przez głowę…

Jest rok 1980. Niszczycielskie trzęsienie ziemi sieje spustoszenie w mieście. Jednak pod gruzami znaleziony zostaje płaczący noworodek. Od tego dnia znany jest jako „Nieśmiertelny”…Film w reżyserii Marco d’Amore, będących długometrażowym spin-offem serialu Gomorra. Produkcja opowiada o świecie, w którym nieśmiertelność staje się kolejną formą potępienia i wykluczenia. W głównych rolach występują sam d’Amore oraz Giuseppe Aiello, Salvatore D’Onofrio (Boski), Gianni Vastarella i Marianna Robustelli (I peggiori).

Fim dostępny pod tym linkiem: https://hbogo.pl/filmy/niesmiertelny-2019#

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024