Czytasz: Niemal 400 osób znajdzie pracę w Szałszy k. Gliwic

Niemal 400 osób znajdzie pracę w Szałszy k. Gliwic

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego.

Od początku listopada br. rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstałego centrum logistycznego firmy Żabka Polska w Szałszy k. Gliwic.

Praca w Żabce. Kogo szukają w Szałszy?

Zatrudnienie znajdą przede wszystkim magazynierzy, pracownicy kompletacji oraz operatorzy wózków widłowych. Rekrutowani są także specjaliści ds. logistyki, IT oraz ochrony. Oficjalne otwarcie centrum przewidziane jest na luty 2018 roku.

 - Otwarcie nowego centrum logistycznego w Gliwicach jest konsekwencją dynamicznego rozwoju naszej sieci sklepów. To już piąty taki obiekt Żabki w Polsce, a drugi na Śląsku. Chcąc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i cały czas usprawniać współpracę z franczyzobiorcami, Żabka inwestuje w nowoczesne rozwiązania pozwalające ulepszyć łańcuch dostaw. Centrum Logistyczne w Szałszy k. Gliwic docelowo będzie zaopatrywać wraz z Centrum Logistycznym w Tychach całą południową Polskę – mówi Konrad Karczewski, Dyrektor Centrum Logistycznego w Tychach i Szałszy.

Praca w Żabce. Co zapewnia firma?

Firma Żabka Polska zapewnia pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie, dodatek transportowy, jak również świadczenia socjalne: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny oraz pakiet sportowy. Szansę na znalezienie pracy ma m.in.  200 osób w obszarze kompletacji towaru, 100 operatorów wózków widłowych, kilkudziesięciu specjalistów ds. logistyki oraz IT, a także specjalistów ds. administracji, bezpieczeństwa oraz BHP.

Całkowita powierzchnia centrum logistycznego wynosi ok. 25 tysięcy mkw, w tym ponad 23 tys. mkw powierzchni magazynowej. Pozostała przestrzeń została wykorzystana na powierzchnie biurowe. Obecnie trwa montaż regałów oraz wyposażenia, zatrudnieni są już także pierwsi pracownicy. Oficjalne otwarcie i rozpoczęcie pierwszego procesu kompletacji przewidziane jest na luty 2018 r.

Praca w Żabce. Gdzie przesłać CV?

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w nowym Centrum Logistycznym Żabka Polska mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: rekrutacja.gliwice@zabka.pl, podając nazwę stanowiska w tytule wiadomości lub zostawić CV w biurze ochrony Centrum Logistycznego firmy Żabka Polska w Szałszy k. Gliwic przy ul. Ziemięcickiej 20 lub w Tychach przy ul. Serdecznej 34.

Ogłoszenia o pracę znaleźć można na stronach www.zabkapolska.pl oraz www.zabka.pl oraz na portalach: www.pracuj.pl oraz www.olx.pl. Więcej informacji na temat firmy Żabka Polska znajduje się na stronie www.zabkapolska.pl.

Czytaj więcej