Silesion.PL

serwis informacyjny

Niebanalny skromny pierścionek zaręczynowy – top 3 modele

Niebanalny skromny pierscionek zareczynowy top 3 model

Niebanalny skromny pierscionek zareczynowy top 3 model

Rynek jubilerski od wielu lat jest niezwykle zróżnicowany – salony kuszą nas prostą biżuterią i zachwycają wystawnymi modelami. Mistrzowie sztuki jubilerskiej niejednokrotnie zacierają granicę między kontrastowymi stylami, udowadniając, że skromny pierścionek zaręczynowy wcale nie musi być szablonowy. Przed Wami najciekawsze odsłony prostej biżuterii. 

Pierścionki zaręczynowe z czarnego złota

Czarne złoto to wyjątkowa odsłona znanego na całym świecie kruszcu, która przyciąga uwagę swoją nietypową prezencją. Odmienia ono charakter ozdób w każdym stylu, czyniąc je znacznie bardziej efektownymi. Oprawiając nawet klasyczny pierścionek zaręczynowy z brylantem w tak nietuzinkowy metal szlachetny, otrzymamy nowoczesną biżuterię, obok której nie sposób przejść obojętnie. Jeśli Twoja druga połówka marzy o skromnym symbolu miłości z odrobiną szaleństwa, oprawa z czarnego złota okaże się strzałem w dziesiątkę. Niespotykana w jubilerstwie barwa metalu, doskonale skomponuje się z dowolnym kamieniem szlachetnym, otulając go iście bajecznym połyskiem, jednak najpiękniej zaprezentuje się w towarzystwie niebieskiego szafiru. Tak unikatowe połączenie kolorów sprawia, że pierścionek z kolekcji The Journey marki SAVICKI zachwyca niebanalnym pięknem. Magiczny charakter ozdoby nakłoni Cię do zadania ukochanej czarodziejskiego pytania, które zamieni Wasze życie w prawdziwą bajkę. 

Nietuzinkowy kamień szlachetny w pierścionku zaręczynowym

Elementem, który nadaje charakteru pierścionkowi zaręczynowemu, jest jego serce, czyli kamień szlachetny. W zależności od tego, jaki klejnot wybierzemy, symbol miłości zyska konkretne znaczenie oraz prezencję. Pragnąc sprezentować ukochanej kobiecie skromną biżuterię, która jednocześnie będzie niebanalna, polecamy wybór nietuzinkowego kamienia. Cytryn, akwamaryn, kwarc bądź morganit to fascynujące propozycje, które tkwiąc w cieniu najpopularniejszych klejnotów, bardzo często są niesłusznie pomijane. Każdy z wymienionych kamieni ma wyjątkowe właściwości, dzięki którym symbol miłości wyróżni się niepowtarzalną symboliką. Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy z unikatowym klejnotem? U sprawdzonego jubilera! Modele ukoronowane zarówno najpopularniejszymi kamieniami, jak i tymi wyszukanymi ma w swoim asortymencie marka SAVICKI. Poznaj wyjątkowe odsłony skromnych pierścionków zaręczynowych i wybierz jeden z nich, aby wyrazić swoją miłość!

Klasyczny złoty pierścionek zaręczynowy może mieć ekstrawagancki kamień

Stwórz własną biżuterię – konfigurator pierścionków zaręczynowych

Spełnienie marzeń drugiej połówki o niebanalnym, skromnym pierścionku zaręczynowym to dość wymagające zadanie. Minimalistyczny charakter biżuterii powinien zostać przełamany unikatowym elementem, który wzbudzi ciekawość ukochanej. Pokaż, jak dobrze ją znasz, korzystając z konfiguratorów pierścionków zaręczynowych SAVICKI. Wybierz styl biżuterii, ulubiony kamień szlachetny oraz oprawę, która połączy wszystkie elementy w jedną całość. Daj się ponieść fantazji i włóż w projektowanie ozdoby całe swoje serce, aby Twoja ukochana poczuła się doceniona. Nadaj biżuterii jeszcze bardziej osobistego charakteru, grawerując po wewnętrznej stronie miłosne wyznanie, datę rozpoczęcia Waszej znajomości lub cytat z ulubionej piosenki. Niech moment rozpoczęcia nowego etapu w życiu, zostanie przypieczętowany przez doskonały pierścionek zaręczynowy SAVICKI, którego niepowtarzalność już zawsze będzie przypominała Wam o równie wyjątkowym momencie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024