Silesion.PL

serwis informacyjny

Netflix prezentuje zwiastun serialu dokumentalnego “LALIGA: Nie tylko na boisku”

Netflix zaprezentował dziś zwiastun sportowego serialu dokumentalnego LALIGA: Nie tylko na boisku. Produkcja to okazja, by zajrzeć za kulisy słynnej hiszpańskiej ligi piłkarskiej — od meczowych sukcesów po łzy ronione po zejściu z murawy.

Podczas seansu zagłębimy się w fascynujące historie, takie jak niesamowity sezon Girony FC pod wodzą Míchela, która postawiła się “wielkiej trójce”. Będziemy świadkami zmagań FC Barcelony z Xavi Hernándezem u steru. Zobaczymy też z bliska Roberta Lewandowskiego w walce o obronę tytułu króla strzelców. Zajrzymy również za kulisty mistrzowskiej ścieżki Realu Madryt.

LALIGA przybliża znane nam z murawy twarze, presję ze strony fanów i stres, na który narażeni są wszyscy członkowie klubu nie tylko na boisku. Poznamy codzienne życie wielkich piłkarzy, takich jak Antoine Griezmann, Iker Muniain, Ivan Rakitic, Take Kubo, Álvaro Morata, Isco, Memphis Depay, Nico Williams, a także wielu innych.

Jesteśmy podekscytowani wyjątkowymi historiami, które będzie można zobaczyć w serialu – opowiadają Alex Martínez Roig i Juan Gordon, producenci wykonawczy serialu. – Opowiadamy o współczesnych tematach, takich jak zdrowie psychiczne, bunt przeciwko skostniałym zasadom, ageizm, przezwyciężanie poważnej kontuzji… a przy tym zawsze skupiamy się na piłkarzu lub trenerze jako głównym bohaterze. Chcieliśmy uczłowieczyć piłkarzy i pokazać różnorodność wielkiej rywalizacji, jaką jest LALIGA.

O SERIALU: LALIGA to coś więcej niż piłka nożna: to pasja, emocje oraz siła klubów i ich kibiców. LALIGA rozgrywa się zarówno na boisku, jak i poza nim: w szatni, na trybunach, przy stadionie, w dniu meczu. Ten serial dokumentalny ukazuje losy Girony, wielkiego odkrycia sezonu, a także historie innych klubów i zawodników, takich jak Rakitic czy Muniaín, którzy po latach współpracy odeszli z Sevilli FC i Athletic Club z końcem sezonu 2023/2024. Przyjrzymy się również z bliska, jak zawodnicy i kibice uczestniczą w wielkich rozgrywkach krajowych i, oczywiście, w El Clásico.

Informacje o LALIGA

LALIGA to największy na świecie ekosystem piłkarski. To prywatne stowarzyszenie sportowe, składające się z 20 klubów piłkarskich SAD LALIGA EA SPORTS i 22 LALIGA HYPERMOTION, odpowiedzialnych za organizację profesjonalnych krajowych rozgrywek piłkarskich. Ma ponad 200 milionów obserwujących w kanałach społecznościowych na całym świecie, dostępnych na 16 platformach w 20 różnych językach. Siedziba główna mieści się w Madrycie (Hiszpania), ale LALIGA jest obecna w 41 krajach za pośrednictwem jedenastu biur. Organizacja prowadzi działalność społeczną za pośrednictwem swojej fundacji i była pierwszą na świecie profesjonalną ligą piłkarską, która utworzyła ligę dla piłkarzy z niepełnosprawnością intelektualną: LALIGA Genuine Santander.

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie serwisów rozrywkowych, z którego korzysta 270 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i gier w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024