Czytasz: Nasz prezent dotarł do królewskiej pary!

Nasz prezent dotarł do królewskiej pary!

Ciąg dalszy historii. Biżuteria z węgla została dostarczona do królewskiej pary. Mamy zdjęcia!

Wizyta brytyjskiej pary książęcej w Polsce trwała trzy dni. W tym czasie Kate i William odwiedzili Warszawę i Gdańsk. Pobyt królewskiej rodziny, choć krótki, był bardzo intensywny. Przedstawicielom królewskiej rodziny niestety nie udało się zwiedzić innych części kraju, w tym województwa śląskiego.

>> CZYTAJ: DLACZEGO KATE I WILLIAM NIE ODWIEDZĄ GÓRNEGO ŚLĄSKA? <<

W redakcji SILESION.PL postanowiliśmy zatem, w niestandardowy sposób zachęcić rodzinę królewską do powrotu do Polski i przy tej okazji odwiedzin w naszym regionie. 

WYSŁALIŚMY BIŻUTERIĘ Z WĘGLA DLA KRÓLEWSKIEJ PARY

W redakcji pojawił się pomysł wysłania biżuterii z węgla. Prezentem, pod postacią spinek do mankietów oraz delikatnych kolczyków wykonanych z “czarnego złota”, postanowiliśmy zaprosić Księcia Williama oraz Księżną Kate w nasze strony. W liście dedykowanym parze królewskiej napisaliśmy, że jesteśmy dumni z naszego regionu oraz jego niezwykłej tradycji. Podziękowaliśmy za pobyt w Polsce, jednocześnie mając nadzieję na kolejną wizytę pary w naszych stronach.

>> CZYTAJ: WILLIAM I KATE OTRZYMAJĄ BIŻUTERIĘ Z WĘGLA <<

Paczka została wysłana we wtorek z redakcji SILESION.PL. Dzięki kurierom z bielskiej platformy jadezabiore.pl, tego samego dnia została dostarczona do Warszawy. W środę, w trakcie oficjalnego pożegnania królewskiej pary, prezent trafił do rąk pracowników Ambasady Wielkiej Brytanii. Według informacji przekazanych przez ambasadora paczka zostanie wysłana do Clarence House w Anglii.

Paczka dla książęcej pary została dostarczona przed godziną 9.

TO NIE PIERWSZY POLSKI AKCENT U KRÓLEWSKIEJ PARY

Podczas poniedziałkowego bankietu w Łazienkach Królewskich księżna Kate miała na sobie sukienkę Gosi Baczyńskiej. Polskie akcenty od urodzenia towarzyszą również dzieciom królewskiej rodziny. Do pierworodnego Williama i Kate pojechała stylizowana gotycka kołyska spod Łodzi oraz ręcznie robiona porcelanowa szkatułka z Wałbrzycha i „szczyrkawka”, czyli góralski dzwoneczek zwany też zbyrcokiem. Z kolei Charlotte tuliła się do misia z Polski.

>> CZYTAJ: PREZENTY DLA "ROYAL BABIES" <<

źródło: us.hellomagazine.com

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu podarunkowi królewska para zainteresuje się naszym regionem oraz z dumą założy śląską biżuterię.

Czytaj więcej