Czytasz: Na narty z mistrzem! Poradnik dla każdego

Na narty z mistrzem! Poradnik dla każdego

03:36
Jaki sprzęt dla dzieci? Czym się różnią narty dla kobiet i mężczyzn? Te problemy pomoże Wam rozwiązać Silesion.pl

Co roku ten sam dylemat. Jaki sprzęt dla dzieci. Czym się różnią narty dla kobiet i mężczyzn. Czy sprzęt uniwersalny czy na różne okazje. Jak dopasować but. I jak ocenić, czy to co chcemy kupić, w ogóle się dla nas nadaje.

Te problemy pomoże Wam rozwiązać Silesion.pl. Poprosiliśmy wyczynowca, mistrza ale jednocześnie trenera, praktyka i właściciela szkoły jazdy na 2 deskach. Marcina Szafrańskiego większości polskich narciarzy przedstawiać nie trzeba. Ci którzy nie znają Go ze ski campów czy alpejskich szlaków, z pewnością rozpoznają jednego z najlepszych komentatorów stacji EUROSPORT.

Marcin specjalnie dla nas pomaga odnaleźć się w świecie sprzętu kosmicznych, choć wciąż narciarskich, technologii. Co roku na rynku lądują setki nowych modeli butów, nart, kijów, i wszelkiego sprzętu przydatnego na stoku. Dzięki Szafrańskiemu i Silesion.pl znajdziesz to czego naprawdę potrzebujesz. Zapraszamy na pierwszy odcinek video-korepetycji.

A jak już cały ten sprzęt skompletujecie i staniecie na stoku, pamiętajcie: zagiętym do przodu! Tak zjeżdża się łatwiej ;-)

Czytaj więcej