Czytasz: Podejrzany o posiadanie narkotyków zatrzymany

Podejrzany o posiadanie narkotyków zatrzymany

Policjanci z Katowic zatrzymali 23-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków.

Podczas przeszukania w jego mieszkaniu mundurowi znaleźli łącznie ponad 1200 działek dilerskich amfetaminy i marihuany. Grozi mu do 10 lat więzienia.

We wtorek nad ranem policjanci z Komisariatu VII Policji w Katowicach zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Chrobrego, gdzie miało dojść do zakłócenia ciszy nocnej.

Gdy mundurowi weszli do mieszkania, 23-letni mężczyzna na ich widok uciekł na balkon. Policjanci jednak wprowadzili mężczyznę do mieszkania. Gdy poprosili go o dowód osobisty, wyjął on z szafki reklamówkę, w której był susz koloru zielonego. Jak się okazało była to marihuana.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania znaleźli łącznie ponad 1200 działek dilerskich amfetaminy i marihuany. Katowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Przyznał się postawionych zarzutów.

Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zabezpieczenie majątkowe. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP Katowice pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Katowice Zachód w Katowicach. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Czytaj więcej