Czytasz: Napadał na sklepy w Cieszynie. Rozpoznajesz go?

Napadał na sklepy w Cieszynie. Rozpoznajesz go?

Policjanci poszukują sprawcy trzech rozbojów w placówkach handlowych w Cieszynie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie wyjaśniają sprawy trzech przestępstw rozboju, do których doszło na terenie Cieszyna.

Dwa z nich wydarzyły się w grudniu - pierwsze 12 grudnia ok. godz. 17.45 na ul. Zamkowej, drugie 18 grudnia ok. godz.16.20 na ul. Szerokiej w Cieszynie. Ostatni rozbój miał miejsce 10 stycznia o godzinie 14.35 na ul. Stary Targ. O ich dokonanie śledczy podejrzewają  jednego, nieustalonego dotąd sprawcę.

Na podstawie zgromadzonych dotychczas materiałów ustalono, że mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę z kapturem, spodnie jeansy, ciemne obuwie, szalik/chustę zasłaniającą twarz. Wiek z wyglądu 40-50 lat, średniej budowy ciała, wzrost ponad 190 cm. Sprawca wchodząc do placówek groził pokrzywdzonym nożem, po czym zabierał pieniądze. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. 

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie przy ul. Wojska Polskiego 2, tel. 33 8 516 200, 33 8 516 280,  nr alarmowy 112, adres e-mail: dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl - apeluje policja.