Czytasz: Najmodniejsze stroje kąpielowe 2018. Oto HITY na plażę!

Najmodniejsze stroje kąpielowe 2018. Oto HITY na plażę!

Jak zaskoczyć wszystkich na plaży?

Jak zaskoczyć wszystkich na plaży? Przedstawiamy najmodniejsze stroje kąpielowe w tym sezonie!

Letni sezon już w pełni, więc zaczyna się czas wyjazdów nad morze czy jeziora. Dla wielu kobiet jest to moment wyboru odpowiedniego stroju kąpielowego, w którym można się czuć dobrze i co więcej – dobrze wyglądać. Niestety, moda niezwykle szybko idzie do przodu i to, co było na topie jeszcze rok temu, dzisiaj nie koniecznie jest modowym hitem. Aby nie popełnić „plażowego faux pas”, pokażemy co warto w sezonie 2018 nosić na plaży.

Najmodniejsze stroje kąpielowe 2018: Strój dobrany do sylwetki

Każda kobieta ma nieco inną budowę ciała, jednak możliwe jest znalezienie wspólnych mianowników, przez co można wyróżnić kilka podstawowych typów budowy ciała kobiety. To właśnie do nich dobierane są odpowiednie kroje strojów kąpielowych, które w jednym miejscu coś odkryją, a w innym zakryją.

Kobiety mające figurę gruszki – czyli szerokie biodra i wąską talię powinny optycznie powiększyć biust. W przypadku jabłka, gdzie talia jest szersza niż biodra i prawie tak szeroka jak biust, należy skupić się na powiększeniu bioder. Panie mające kształt klepsydry z biustem i biodrami o podobnej szerokości oraz wąskiej talii muszą skupić się na zachowaniu proporcji sylwetki. Natomiast panie o kształcie prostokąta, czyli bez dużych różnic między biodrami, talią i biustem powinny optycznie zwęzić talię i odrobinę powiększyć biust.

Najmodniejsze stroje kąpielowe 2018: Co jest modne?

Tegoroczne stroje kąpielowe widywane na witrynach sklepowych i blogach poświęconych temu tematowi jasno pokazują, że tym sezonie królują stroje jednoczęściowe oraz bikini typu pin-up.

Jednoczęściowe stroje, oferowane w tym sezonie nie są jednak typowe. Posiadają głębokie wycięcia na plecach czy wcięcia w talii. W tym sezonie nie brakuje również falbanek, frędzelków i szydełkowych splotów. Niezwykle modne są również stroje z nadrukami flamingów, kaktusów lub ananasów.

Najmodniejsze stroje kąpielowe 2018:

W przypadku strojów pin-up, dół bikini posiada podwyższony stan, natomiast góra idealnie uwydatnia biust. Polecane są również jaskrawe i bogate w kolory stroje kąpielowe, które w pełnym słońcu prezentują się idealnie.

Modne stroje kąpielowe 2018 - stroje pin-up: