Czytasz: Najlepsze fryzury na sylwestra 2017/2018 i karnawał 2018!

Najlepsze fryzury na sylwestra 2017/2018 i karnawał 2018!

Wiatr we włosach, czyli loki i fale, wyblakłe kolory, brokat, żel i... asymetryczny przedziałek.

Najnowsze trendy w stylizacji włosów to z jednej strony swoboda i naturalność, czyli hollywoodzkie fale lub loki, np. w stylu lat 80, luźne warkocze i plecionki à la boho, czy słoneczne koloryzacje ombre i sombre.

Najlepsze fryzury na Sylwestra 2017/2018 i karnawał 2018

 

Najlepsze fryzury na Sylwestra 2017/2018: BROKAT I ZYGZAK

Z drugiej strony furorę robi fryzura sylwestrowa glitter root, czyli brokatowy przedziałek, przy okazji im bardziej zygzakowaty, tym lepiej. Ten prosty, jak u wzorowej uczennicy jest niemodny. No i mamy jeszcze szalone kolory, np. pastelowe, ale koniecznie stonowane, wręcz ''wyblakłe''.

- W tym roku najpopularniejsza wersja ombre to ta z szarymi końcówkami. Dla kobiet, którym nie pasują tak chłodne kolory, polecam wszelkie odcienie rudości, ale nie intensywne, tylko raczej takie stonowane - mówi Aleksandra Broda z salonu fryzur Prowokacja.

- Sylwester będzie kontrowersyjny. Przez loki, duże objętości, do bardzo gładkich fryzur, włosów upiętych w kucyk, bądź rozpuszczonych, ale mocno wyżelowanych od góry i wsadzonych za ucho. Modne będą także delikatne upięcia, ale z jednej strony i luźne warkocze oraz końskie ogony – mówi Aleksandra Broda.

Najlepsze fryzury na Sylwestra 2017/2018: Koki są demodé

Swoboda i fantazja, zabawa modą, o to w tym wszystkim chodzi w sylwestrowych fryzurach. Stylistki i fryzjerki zgodnie przyznają, że to już nie czasy, w których popularność święciły czasochłonne i wypracowane do najmniejszego szczegóły koki i upięcia z całą masą spinek i wsuwek.

Dziś w we włosach rządzi wiatr. W tych długich i tych krótszych. Nawet ''ułożony'' do tej pory, cięty z ukosa bob, dorobił się nowej falującej wersji.

broda, broda, broda

 

A co z panami? Tu sprawa jest oczywista.

- Broda! Wciąż jest na topie. W każdym wydaniu. Elegancko przycięta, wystylizowana, i ta, która rośnie sobie swobodnie. A co do włosów, to przedziałek na boku – dodaje nasza rozmówczyni.

Zdjęcia Facebook/Instragram

Najlepsza fryzura sylwestrowa na zabawę

Zapytaliśmy Aleksandrę Brodę ze studia fryzur ''Prowokacja'', o najmodniejszą fryzurę na sylwestrową zabawę, zaproponowała loki à la Hollywood.

Najmodniejsze fryzury sylwestrowe to te, które wyglądają romantycznie i swobodnie, jakby czesane wiatrem. Są bardzo kobiece. Poza tym warto dodać, że loki i fale zmiękczają rysy twarzy – mówi fryzjerka. 

Chociaż taka fryzura wygląda naturalnie, jej wykonanie wymaga pewnej wprawy. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju włosów, ich długości itd.

 

- Bez względu jednak na to, do jej zrobienia w pierwszej kolejności polecam loki, wtedy efekt jest najlepszy, najbardziej naturalny. Na drugim miejscu plasuję lokówkę – dodaje Aleksandra Broda.


fryzura na sylwestra - Loki à la Hollywood:

1. Na umyte włosy nakładamy produkt wygładzający.
2. Prostujemy je za pomocą szczotki - to zwiększa ich objętość i odbija je od nasady głowy.
3. Następnie za pomocą lokówki lekko je podkręcamy, aby ponownie zwiększyć ich objętość.
4. Pudrujemy je proszkiem do objętości włosów.
5. Rozczesujemy włosy placami i gotowe.

 

Czytaj więcej