Czytasz: Najlepsze fryzury na sylwestra i karnawał!

Najlepsze fryzury na sylwestra i karnawał!

Wiatr we włosach, czyli loki i fale, wyblakłe kolory, brokat, żel i... asymetryczny przedziałek.

Najnowsze trendy w stylizacji włosów to z jednej strony swoboda i naturalność, czyli hollywoodzkie fale lub loki, np. w stylu lat 80, luźne warkocze i plecionki à la boho, czy słoneczne koloryzacje ombre i sombre.

 

BROKAT I ZYGZAK

Z drugiej strony furorę robi glitter root, czyli brokatowy przedziałek, przy okazji im bardziej zygzakowaty, tym lepiej. Ten prosty, jak u wzorowej uczennicy jest niemodny. No i mamy jeszcze szalone kolory, np. pastelowe, ale koniecznie stonowane, wręcz ''wyblakłe''.

- W tym roku najpopularniejsza wersja ombre to ta z szarymi końcówkami. Dla kobiet, którym nie pasują tak chłodne kolory, polecam wszelkie odcienie rudości, ale nie intensywne, tylko raczej takie stonowane - mówi Aleksandra Broda z salonu fryzur Prowokacja.

- Sylwester będzie kontrowersyjny. Przez loki, duże objętości, do bardzo gładkich fryzur, włosów upiętych w kucyk, bądź rozpuszczonych, ale mocno wyżelowanych od góry i wsadzonych za ucho. Modne będą także delikatne upięcia, ale z jednej strony i luźne warkocze oraz końskie ogony – mówi Aleksandra Broda.

Koki są demodé

Swoboda i fantazja, zabawa modą, o to w tym wszystkim chodzi. Stylistki i fryzjerki zgodnie przyznają, że to już nie czasy, w których popularność święciły czasochłonne i wypracowane do najmniejszego szczegóły koki i upięcia z całą masą spinek i wsuwek.

Dziś w we włosach rządzi wiatr. W tych długich i tych krótszych. Nawet ''ułożony'' do tej pory, cięty z ukosa bob, dorobił się nowej falującej wersji.

broda, broda, broda

 

A co z panami? Tu sprawa jest oczywista.

- Broda! Wciąż jest na topie. W każdym wydaniu. Elegancko przycięta, wystylizowana, i ta, która rośnie sobie swobodnie. A co do włosów, to przedziałek na boku – dodaje nasza rozmówczyni.

Zdjęcia Facebook/Instragram

Czytaj więcej