Silesion.PL

serwis informacyjny

Najdłuższe kupony wygrywają w Fortunie. Madrydzki AKO Master Live

Najdluzsze kupony wygrywaja w Fortunie. Madrydzki AKO Master Live

Najdluzsze kupony wygrywaja w Fortunie. Madrydzki AKO Master Live

¡Hola Madrid! Sezon tenisowy na kortach ziemnych rozpoczął się w pełni, a najlepsi zawodnicy z całego świata przybyli do słonecznego Madrytu, by wziąć udział w turnieju rangi Masters 1000! Wśród uczestników nie mogło zabraknąć polskiej tenisistki, Igi Świątek, która po zeszłorocznej absencji ma świetną szansę powiększyć swoją przewagę w rankingu nad resztą stawki. W zawodach wystąpią również tacy gracze jak Hubert Hurkacz, Magda Linette oraz inni światowej klasy tenisiści. Bez wątpienia czeka nas wiele emocjonujących momentów i niezapomnianych wrażeń!

Z tej okazji firma Fortuna przygotowała trzydniowy AKO Master, który zwrócony jest do graczy preferujących rozgrywki tenisowe na żywo! W puli nagród, jak zwykle, czeka aż 150 tysięcy złotych bonusów, które zostaną podzielone między zwycięzców. Gem, set, mecz! Szczegóły turnieju znajdują się na stronie internetowej Fortuny.

Specjalna oferta dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Konkurs “AKO Master LIVE” podzielony jest na 3 etapy:

  • Etap 1: 25.04 – w tym dniu  należy wygrać zakład LIVE min. 3 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 3 zdarzenia na kuponie (w tym min. 1 zdarzenie z oferty na tenis), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Etap 2: 26.04 – (w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 1) – w tym dniu należy wygrać zakład LIVE min. 5 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 5 zdarzeń na kuponie (w tym min. 1 zdarzenie z oferty na tenis), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Etap 3: 27.04 – (w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 2) – w tym dniu należy wygrać zakład LIVE min. 7 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 7 zdarzeń na kuponie (w tym min. 1 zdarzenie z oferty na tenis), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Konkurs łączy się z automatycznymi bonusami kursowymi, ale nie są one zaliczane do minimalnej liczby zdarzeń na kuponie.

Każdy gracz, który będzie miał min. 1 poprawnie wytypowany kupon w podanym przedziale czasowym przechodzi do kolejnego etapu i tak dalej. Natomiast Ci, którzy w danym etapie nie będą mieli wygranego kuponu zgodnie z warunkami przedstawionymi powyżej, automatycznie odpadają z konkursu.

Uwaga: Tym razem, wyjątkowo, FORTUNA nie będzie publikować wyników po poszczególnych etapach.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024