Czytasz: Naćpany kierował terenówką. W mieszkaniu miał amfetaminę i marihuanę

Naćpany kierował terenówką. W mieszkaniu miał amfetaminę i marihuanę

Młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Amfetaminę, z której można było przygotować ponad 2000 działek dilerskich oraz blisko 460 porcji marihuany, przechwycili policjanci z zespołu wywiadowców wydziału prewencji dąbrowskiej komendy. 24-latek wpadł w trakcie kontroli drogowej. Jak się okazało, kierował pod wpływem narkotyków, a marihuanę i amfetaminę posiadał w miejscu zamieszkania. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych zatrzymanemu może grozić nawet 10 lat więzienia.


Stróże prawa z dąbrowskiego zespołu wywiadowców prewencji wczoraj około godz. 19.00 w centrum miasta na ul. Kościuszki zatrzymali do kontroli drogowej terenowego mercedesa. Szybko wyszło na jaw, że kierujący terenówką 24-latek jest pod wpływem środków odurzających. W jego miejscu zamieszkania stróże prawa zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy i marihuany. Można było z nich przygotować 2000 porcji dilerskich amfetaminy. Natomiast marihuana pozwalała na wydzielenie przeszło 460 działek. Śledczy zabezpieczyli narkotyki oraz pieniądze w kwocie 24 000 zł, które zostaną przeznaczone na poczet przyszłych kar.

Dąbrowianin trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.