Czytasz: Nabór do Football Academy

Football Academy to największa i najdynamiczniej rozwijająca się sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie południowo-wschodniej dla dzieci w wieku od 2 lat. Unikalny w Polsce system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach. Plany szkoleniowe opracowane zostały przez zawodową kadrę trenerską. Bazujemy na metodach zaczerpniętych ze szkółek angielskich takich jak Bolton Wanderers F.C. oraz słynnej szkoły Ajaxu Amsterdam.

Stawiamy na jakość - wyposażenie renomowanych firm, oświetlone boiska oraz profesjonalna obsługa, to dla nas całkowita norma. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników. Kształtujemy estetykę ruchu i zarażamy pasją do piłki nożnej. Uczymy zasad FAIR PLAY na boisku i poza nim. Naszą misją jest nauczenie dziecka gry w piłkę nożną, a nie wybranie tego, które już to potrafi.

W Czeladzi pierwsze zajęcia rozpoczną się 15go września.

Co proponujemy oprócz treningów?

- ogólnopolskie i zagraniczne obozy piłkarskie

- udział w rozgrywkach ligowych

- udział w licznych turniejach piłkarskich na terenie całej Polski

- imprezy integracyjne dla dzieci

- wspólne wyjazdy na mecze piłkarskie ekstraklasy i reprezentacji Polski

Kogo szukamy? Poszukujemy piłkarskich talentów, a także wszystkich zawodników stawiających pierwsze kroki piłkarskie. Podczas najbliższego naboru można dołączyć do nowych grup z roczników 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 Liczba miejsc ograniczona! Zarezerwuj swoje miejsce jak najszybciej! Dołącz do nas! Football Academy Czeladź tel. 502 771051 536 044 866 e-mail: czeladz@footballacademy.pl Odwiedź naszą stronę Polub nas na Facebooku

Czytaj więcej