Silesion.PL

serwis informacyjny

Na wygraną nigdy nie jest za późno czyli zakłady live (na żywo)

betfan najwieksze wygrane wysokie

betfan najwieksze wygrane wysokie

Wtorkowy wieczór łamany z dzisiejszą nocą to kolejny sukces jednego z graczy w legalnych zakładach bukmacherskich BETFAN, który stawkę 1000 zł zamienił w aż 24500 zł!

Czy kiedyś wydawało Wam się, że przegapiliście już moment na stworzenie kuponu? Typer w zakładach BETFAN też mógł tak pomyśleć, jednak w godzinach wieczornych, kiedy odbywały się ostatnie tego dnia zmagania piłkarskie, postanowił on zawrzeć na nie zakłady na żywo połączone ze zdarzeniami nocnymi.

Efekt? Fantastyczny!

Nie wiemy, czy gracz dopingował do późnych godzin Boca Juniors, czy postanowił ostudzić emocje i usnąć, jednak jednego jesteśmy pewni – rano bez wątpienia wstał w wyśmienitym humorze

Życzymy wszystkim Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024