Czytasz: Kobiety go uwielbiają. Chorzowski salon pokazuje jego najnowszą wersję

Kobiety go uwielbiają. Chorzowski salon pokazuje jego najnowszą wersję

Jest nieduży, ale zwinny i nieźle wyposażony. Chorzowski salon Toyota Czajka Auto pokazuje uwielbianego przez kobiety Aygo. W najnowszej wersji.

Czarny dach, nadwozie w obłędnej fuksji. To Toyota Aygo w wersji magenta. I choć póki co zobaczyć można ja przede wszystkim w spocie telewizyjnym, już zwraca dużą uwagę. Zwłaszcza pań. - Bardzo lubią to auto - przyznaje Michał Polowy, doradca ds sprzedaży z salonu Toyota Chorzów Czajka-Auto. I nie ma się co dziwić. Aygo jest wyjątkowo zgrabna i zwinna. Nie wymaga przestronnego miejsca parkingowego, a przy 168-litrowym bagażniku jest całkiem pakowna. W dodatku, przy niskim spalaniu, nie wymaga zbyt częstych wizyt na stacji benzynowej.

Teraz chorzowski dealer pokazuje Aygo w wersji najnowszej - po liftingu.

Smartfon na samochodowym ekranie

Co się zmieniło? Uwagę już na „dzień dobry” zwracają nowe światła LED-owe. Są dyskretne, zaprojektowane tak, by nadać autu japoński wygląd (światła mają dzięki nim jeszcze bardziej skośny kształt). Przedni x-grill z efektem 3D w całości prezentuje się zresztą nieźle.

- Wzmocniony został także silnik, ma teraz 72 konie mechaniczne - zaznacza Michał Polowy. Dodaje, że w zależności od wersji wyposażenia, nowa Aygo ma też kamerę cofania, skórzaną kierownicę, podgrzewane lusterka oraz wygodny panel dotykowy. Co więcej, w modelu po liftingu działa opcja CONNECT. O co chodzi? - To możliwość przeniesienia swojej komórki na panel ulokowany w środku pulpitu. Dzięki temu komórkę obsługujemy bardzo wygodnie. To opcja, która z cała pewnością bardzo się spodoba - uważa Polowy.

nowość: Leasing bez konieczności posiadania firmy

Auto „na żywo” zobaczyć można w chorzowskim salonie Toyoty, przy DTŚ-ce. Czarna wersja ze sportowymi turkusowymi elementami (m.in. na lusterkach i dachu) robi wrażenie.

W najtańszej wersji Aygo kosztuje 36 900 tys zł. W najdroższej (najlepiej wyposażonej) 52 500 zł. Ale auto można mieć już za 399 zł miesięcznie, przy 10-procentowym wkładzie własnym. - To nasza zupełnie nowa pozycja w ofercie - tzw. leasing konsumencki. Dostępny dla każdego, już nie tylko dla firm, jak to było do tej pory - mówi specjalista ds. sprzedaży. Dodaje, że po trzech latach auto można oddać do salonu, a wartość odkupu jest rynkowa.

Co ciekawe, chorzowski salon Toyoty ma jeszcze kilka ostatnich sztuk sprzed liftingu. - Mają wyjątkowo atrakcyjne ceny i niezłe wyposażenie. Auto można mieć już za 35 900 zł - zaznacza Michał Polowy.

Dni otwarte z atrakcjami

Nową Aygo sprawdzić w terenie będzie można m.in. podczas Dni Otwartych, na które salon Toyoty przy chorzowskiej DTŚ-ce zaprasza od 22 do 24 czerwca. Salon w piątek czynny będzie w godzinach od 8 do 19, w sobotę od 8 do 17, z kolei w niedzielę od 9 do 16. - Atrakcji z pewnością nie zabraknie - zaprasza chorzowski salon Toyota Czajka Auto.

 

Czytaj więcej