Silesion.PL

serwis informacyjny

Na upały – najlepsze sandały!

ddamskie Na upaly najlepsze sandaly

ddamskie Na upaly najlepsze sandaly

Lekkim krokiem wkraczamy w wyczekiwane wakacje. Zmieniamy tryb siedzący na bardziej aktywny, wychodzimy na zewnątrz, by obcować z naturą. Musimy także pamiętać o naszych stopach, które w tak gorące dni są wyjątkowo narażone na dyskomfort. Marka MEKA wychodzi naprzeciw tym potrzebom z linią sandałów, które dodadzą uroku każdej stylizacji.

Najważniejsze, jeśli chodzi o dbanie o stopy, to szczególne zwrócenie uwagi na aspekt zdrowotny. Wiadomo, że przy temperaturze powyżej 23 stopni Celsjusza warto założyć buty typu sandały, które zapewnia właściwą wymianę powietrza i nie powodują nadmiernego pocenia się stóp.

Powinniśmy jednak zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd i dobór kolorystyczny, ale przede wszystkim na to, czy spełniają aspekty prozdrowotne. Marka MEKA jak zawsze ma propozycje harmonijnie łączącą design z wygodą i komfortem.

Nasze sandały posiadają profilowaną wkładkę, obszytą na całości skórzaną podszewką, która idealnie dopasowuje się do każdej stopy. Ponadto, klamry służą nie tylko jako element ozdobny, ale mają także regulację cholewki, która dopasowuje szerokość sandała do tęgości stopy – mówi Marta Knap, dyrektor handlowa marki .

Dla pań, które szczególną uwagę zwracają na fakturę i lubią zagrać kolorem na stopach polecamy nasze sandałki ze skóry krokodyla w soczystym żółtym i różowym kolorze. Nie sposób przejść obok nich obojętnie – zapewnia Marta Knap.

W ostatnich latach hitem letniego sezonu stały się także klapki, które przez swoją wygodę i łatwość zakładania zyskały sympatię wielu pań. Marka MEKA proponuje ponadczasowe, klasyczne w całości wykonane ze skóry.

Dodatkowo wyprofilowana wkładka, obszyta na całości skórzaną podszewką cielęcą sprawia, że stopa nawet w upalne dni nie czuje zmęczenia. Szerszy pasek oraz i profilowana wkładka zapewnią stabilność podczas noszenia, co w przypadku klapek jest niezwykle istotne. Model dostępny jest w klasycznym czarnym oraz letnim cielistym kolorze.

Dobrze bawiąc się podczas letnich upalnych dni i wieczorów, pamiętajmy o naszych stopach, bo ich komfort przekłada się na komfort i samopoczucie nas samych.

Wszystkie buty letnie do zobaczenia i kupienia na stronie www.meka-shoes.pl.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024