Czytasz: Na nowej drodze życia
Nawet nie spostrzegliśmy, kiedy uroczy bobas zaczął wyrastać z ubranek i przyciasne śpioszki musieliśmy wymienić na coś stosowniejszego...

Oczywiście, że był szyty na miarę. Oczywiście, że był inny, oryginalny, a przede wszystkim nasz. No i rzecz jasna był najpiękniejszy na świecie. Jak każde dziecko, dla każdego rodzica.

Ale w świecie internetu wszystko zmienia się w szaleńczym tempie. Nawet nie spostrzegliśmy, kiedy uroczy bobas zaczął wyrastać z ubranek i przyciasne śpioszki musieliśmy wymienić na coś stosowniejszego.

Latem zaczęliśmy prace nad odświeżeniem tego, co widzą Państwo, wchodząc na naszą Platformę. Kilka miesięcy sakramenckich kłótni i sporów, kilka obrażonych osób, niełatwe przeprosiny po dzikiej awanturze - i jest.

Panie i Panowie, przed Wami Nowy Silesion!

Bardziej odpowiada specyfice sieci, łatwiej się po nim surfuje. Ma to wszystko, czego brakowało w starym i nie ma tego, co było w poprzednim zbędne. Przede wszystkim, jest prostszy. Twórcy - w tym niżej podpisany - mają zwykle ego gigantycznych rozmiarów. Uważają, że jak już na coś wpadli, to jest to odkrycie na miarę atomu. Czasem jednak warto posłuchać odbiorców, klientów, userów, a potem fachowców. I nie upierać się przy swoim, nawet jeśli po cichu uważamy, że nasze dzieło to przebłysk geniuszu. Posłuchaliśmy zatem, po prawie roku, Waszych opinii, uwag, krytyki i pochwał. A potem skonsultowaliśmy to z najlepszymi ekspertami w Polsce i…. efekty macie przed oczyma. To w jeszcze większym stopniu Wasz Silesion.

Przez ostatni rok pisaliśmy o tym, co Was naprawdę interesuje, nie uznając żadnych świętości. Z założenia patrzyliśmy na ręce każdej władzy. I będziemy patrzeć, niezależnie od jej politycznych barw. Obserwuję politykę dostatecznie długo, żeby się przekonać, że nie ma takiej władzy, która by nie wierzyła święcie, że media się na nią uwzięły. Byli o tym przekonani wszyscy niemal premierzy, jest przekonany (szczególnie) Jarosław Kaczyński. I dla polityków sceny ogólnopolskiej, i dla włodarzy miast oraz samorządowców, mam niezbyt dobre wiadomości. Ten maksymalnie krytyczny kurs wobec władzy, jaki był naszym znakiem rozpoznawczym, takim zostanie.

Prócz fachowej, atrakcyjnie podanej, pasjonującej (tak, jak nas pasjonuje) i starannie odmierzonej dawki polityki, naszego znaku firmowego, tej dużej i tej gminnej, czasem ważniejszej, prócz wywiadów i jeszcze większej dawki video, znajdziecie oczywiście zdrowie, lifestyle, kulturę, modę czy motoryzację, czyli wszystko, co ważne i ciekawe. 

Zapraszam do świata Silesion.pl. To Wasz portal. A właściwie, zgodnie z naszym hasłem - więcej niż portal.

Czytaj więcej