Czytasz: Na narty z mistrzem! Personalizacja butów

Na narty z mistrzem! Personalizacja butów

09:07
Jak dopasować nie tylko wkładkę, ale całego buta? Jak komfortowo jeździć na nartach?

Narciarskie dylematy? Problemy pomoże Wam rozwiązać Silesion.pl

W trzecim odcinku Marcin Szafrański mówi o tym, jak jeździć bez bólu. Dobrze dobrany but, to dokładnie dopasowany but. A można dobrać nie tylko wkładkę. Producenci umożliwiają wprowadzanie zmian także w konstrukcji twardej skorupy. Jak właściwie zapinać klamry? To i wiele więcej w trzecim odcinku "Na narty z mistrzem".


Co roku ten sam dylemat. Jaki sprzęt dla dzieci. Czym się różnią narty dla kobiet i mężczyzn. Czy sprzęt uniwersalny czy na różne okazje. Jak dopasować but. I jak ocenić, czy to co chcemy kupić, w ogóle się dla nas nadaje.

Te problemy pomoże Wam rozwiązać Silesion.pl. Poprosiliśmy wyczynowca, mistrza ale jednocześnie trenera, praktyka i właściciela szkoły jazdy na 2 deskach. Marcina Szafrańskiego większości polskich narciarzy przedstawiać nie trzeba. Ci którzy nie znają Go ze ski campów czy alpejskich szlaków, z pewnością rozpoznają jednego z najlepszych komentatorów stacji EUROSPORT.

Marcin specjalnie dla nas pomaga odnaleźć się w świecie sprzętu kosmicznych, choć wciąż narciarskich, technologii. Co roku na rynku lądują setki nowych modeli butów, nart, kijów, i wszelkiego sprzętu przydatnego na stoku. Dzięki Szafrańskiemu i Silesion.pl znajdziesz to czego naprawdę potrzebujesz. 

A jak już cały ten sprzęt skompletujecie i staniecie na stoku, pamiętajcie: zagiętym do przodu! Tak zjeżdża się łatwiej ;-)

Czytaj więcej