Silesion.PL

serwis informacyjny

Możliwość Łączenia 5 zdarzeń w ramach jednego meczu w SUPERBET

Mozliwosc Laczenia 5 zdarzen w ramach jednego meczu w SUPERBET

Odkryj nową funkcję w SUPERBET, która zapewnia jeszcze większą elastyczność i różnorodność przy tworzeniu kuponów na najważniejsze mecze piłkarskie.

Podczas każdego spotkania, w którym dostępna jest opcja “Możliwość łączenia”, pojawia się możliwość wyboru co najmniej dwóch spośród pięciu następujących grup zakładów:

  • Wynik meczu
  • Liczba rzutów rożnych
  • Liczba kartek
  • Liczba celnych strzałów
  • Liczba spalonych

Opcja “Możliwość łączenia” jest dostępna w SUPERBET w grupach zakładów dla najważniejszych rozgrywek piłkarskich, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Liga Konferencji, Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Ligue 1, a także inne rozgrywki, które oferują zakłady statystyczne.

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Na kuponie mogą się znaleźć także inne zakłady, w tym również mecze, w których skorzystano z opcji “Możliwości łączenia”. Warto zwrócić uwagę, że jeśli kurs każdej z wybranych pięciu selekcji wynosi co najmniej 1.20, to dzięki promocji SuperBonus dodatkowo otrzymuje się 7% więcej do wygranej (każde zdarzenie zwiększa wygraną – maksymalnie do 100%). Zakład na zwycięzcę meczu jest również uwzględniany w promocji SuperPrzewaga, jeśli spełnione są wszystkie warunki.

Przygotuj się na jeszcze większe emocje i zwiększ swoje szanse na wygraną, obstawiając kilka zdarzeń podczas jednego meczu! Przejrzyj ofertę zakładów bukmacherskich w SUPERBET i skorzystaj z opcji “Możliwości łączenia”.

Mozliwosc Laczenia 5 zdarzen w ramach jednego meczu w SUPERBET

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024