Czytasz: Morderstwo w Lesie Murckowskim: zabójca 38-latka z Bytomia zatrzymany

Morderstwo w Lesie Murckowskim: zabójca 38-latka z Bytomia zatrzymany

Wiadomo, kto zabił 38-latka!

Magdalena Wiśniewska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach potwierdziła, że w piątek ustalono tożsamość zamordowanego 1 listopada w Lesie Murckowskim mężczyzny. Pewne już też jest, że faktycznie był to 38-latek z Bytomia. Identyfikacji ciała jak informuje, Bogusława Szczepanek-Siejka z Prokuratury Rejonowej w Katowice-Poudnie, dokonała rodzina zamordowanego.

18-latek pokazał jak zabił [FILM Z WIZJI LOKALNEJ]

W LESIE MURCKOWSKIM ZAMORDOWANO 38-LATKA Z BYTOMIA

Prokurator rejonowy potwierdził również, że zamordowany mężczyzna był karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Jak się dowiadujemy, zatrzymany został już także sprawca morderstwa. Prokuratura na razie, nie ujawnia kim jest, wiadomo natomiast, że powodem zbrodni nie były żadne porachunki gangsterskie. Jego śmierć nie miała też związku z porachunkami kiboli.

WSTĘPNE WYNIKI SEKCJI ZWŁOK ZAMORDOWANEGO W LESIE MURCKOWSKIM MĘŻCZYZNY SĄ SZOKUJĄCE!

- Zabójstwa dokonano na tle rabunkowym – mówi Bogusława Szczepanek-Siejka. Na chwilę obecną prokuratura nie podaje więcej informacji w sprawie.

TYLKO U NAS: W LESIE MURCKOWSKIM ZNALEZIONO ZWŁOKI. MAMY NOWE FAKTY!

Przypomnijmy: We Wszystkich Świętych około godz. 13 w pobliżu polany biwakowej w Lesie Murckowskim znaleziono zwłoki mężczyzny - jako pierwszy dowiedział się o tym Silesion.pl. Mężczyzna został zamordowany. Przypuszcza się, że w grę mogą wchodzić gangsterskie porachunki. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, zwłoki w Lesie Murckowskim w Katowicach odnalazły dwie kobiety, które były na spacerze z psami.

TO NIE PIERWSZE MORDERSTWO W LESIE MURCKOWSKIM?

Czytaj więcej