Czytasz: Co założyć w sylwestra? Podpowiadamy!

Co założyć w sylwestra? Podpowiadamy!

Co założyć na bal i do klubu? W jakiej kreacji przywitać nadchodzący 2018 rok?

- Strój musi być adekwatny do miejsca. Do klubu na szalone tańce nie założymy długiej sukni. A na elegancki bal nie wypada nam iść w miniówce. Jest etykieta, której powinniśmy się trzymać – mówi Agnieszka Krajewska, stylistka.

Modne kreacje sylwestrowe 2017. Co jest trendy?

Trendy nie odbiegają od tych, które dominowały w zeszłym roku. Mamy błyszczeć.

- Ile razy błyszczymy w ciągu roku? Zawsze wybieramy biele i czernie, to w Sylwestra postawmy na cekiny i brokaty – dodaje stylistka.

Modne kreacje sylwestrowe 2017

Modne kreacje sylwestrowe 2017: Złoto, srebro i metale

Modne są materiały metaliczne, które nawiązują do lat 80. i 90. Na bal możemy ubrać srebrną lub złotą suknię. Metaliczny połysk w wersji futurystycznej połączony z klasycznymi fasonami prezentowali na wybiegach Yves Saint Laurent, Paco Rabanne i Chanel.

Modne są zielenie, czernie i bordo. Do klubu możemy wybrać kreacje aksamitne lub welurowe. Jeśli chcemy założyć sukienkę ze skóry to koniecznie tej błyszczącej. Modne są sukienki z koronką. A zamiast małej czarnej ubieramy długą marynarkę, kabaretki i do tego kozaki.

A na kreację sylwestrową zarzucamy futerko.

Modne kreacje sylwestrowe 2017: Szpilki z brokatem i duże kolczyki

Co ważne, błyszczymy od stóp do głów. Zakładamy połyskujące botki lub szpilki. Świeci nasza kreacja. A do uszu wkładamy wielkie kolczyki. W tym roku rezygnujemy z naszyjników. Zamiast tego błyszczy głowa. Możemy założyć kolczyki, nawet różniące się od siebie. Możemy ubrać też błyszczącą opaskę.

Ważne, żeby czuć się wygodnie i swobodnie. Warto jednak zaszaleć i zaskoczyć innych, ale przede wszystkim siebie. Tylko wtedy kiedy poczujemy się wyjątkowo, nasza noc sylwestrowa będzie udana!

Czytaj więcej