Czytasz: Modne fryzury 2018 – na jakie cięcie i kolor zdecydować się w te wakacje?

Modne fryzury 2018 – na jakie cięcie i kolor zdecydować się w te wakacje?

Zastanawiasz się, jaką fryzurę wybrać na tegoroczne lato, aby wyglądać modnie i żeby było Ci wygodnie w upalne dni?

Propozycji jest naprawdę wiele – zarówno jeżeli chodzi o cięcie jak i o kolor, który przyciągnie uwagę wszystkich. W te wakacje modne są pewne trendy, które królują na czerwonym dywanie oraz wśród gwiazd i celebrytów. Warto więc zdecydować się na modne fryzury, które proponujemy poniżej.

Modne fryzury 2018: Krótko i wygodnie

Fryzura na chłopczycę lub popularny kilka lat temu bob wracają do fryzjerskich łask. Kobiety coraz częściej decydują się na krótkie fryzury, ogolone części głowy i dłuższe lub krótsze formy boba. Nie tylko jest to fryzura wygodna, ale też bardzo efektywna. Gwiazdy takie jak Kożuchowska czy Cyrus od kilku lat widziane są w krótkich włosach, które w żaden sposób nie zabierają im kobiecości – jest wręcz odwrotnie – dodają uroku i elegancji. Z taką fryzurą można naprawdę wiele zdziałać. Możliwości na ich ułożenie czy upięcie jest wiele, dzięki czemu każdego dnia możesz wyglądać zupełnie inaczej. Modne fryzury, które można uzyskać przy krótkich włosach pokazujemy poniżej:

Modne fryzury 2018: Szlachetne srebro czy festiwalowa tęcza?

Najmodniejszy kolor włosów w tym sezonie to blond w odcieniach srebra lub szarości. Wbrew opiniom wielu osób, kolor ten nie dodaje lat i nie jest przypisany do pań 60+. Odpowiednio dobrany odcień szarości, która w słońcu mieni się srebrem pasuje do wielu karnacji, dzięki czemu każda pani wygląda dobrze w takim kolorze. Tak jak krótkie strzyżenie, kolor ten dodaje elegancji i szyku. Dzięki temu nawet w bardziej sportowej kreacji będziesz wyglądała gustownie. Zupełnym przeciwieństwem i jednocześnie kolejnym modowym hitem tego roku są włosy w kolorach tęczy – zielony, niebieski, różowy czy czerwony odcień włosów nadaje się nie tylko na wakacyjne festiwale. Coraz więcej kobiet decyduje się na taki odważny krok, który wygląda po prostu nieziemsko. Takie odcienie są szczególnie popularne w wersji ombre- czyli na mocny kolor farbuje się jedynie końcówki, przy czym włosy bliżej nasady głowy zostają w naturalnym lub w zbliżonym do niego kolorze.