Silesion.PL

serwis informacyjny

Moc zimowych atrakcji w Libero Katowice

Grudzień to czas intensywnych, świątecznych przygotowań również w Libero. Na początku miesiąca wystartuje, tradycyjnie już, lodowisko na Placu do Radości. Nie zabraknie także pakowania świątecznych prezentów czy rozdawania choinek. Libero organizuje również mikołajkową akcję charytatywną. Do udziału zaprasza najmłodszych – za każdy narysowany obrazek z prezentem świątecznym galeria przekaże jeden upominek na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Kobiet i Kobiet z Dziećmi w Katowicach.

Ozdoby, światełka, girlandy i świąteczna muzyka. W tym wyjątkowym klimacie Libero wkracza w grudniowy, przedświąteczny czas. Sezon zimowy zostanie zainaugurowany 8 grudnia na Placu do Radości przed Libero, gdzie po raz kolejny pojawi się lodowisko. Do wspólnej zabawy na tafli zaproszeni są wszyscy – rodzice, dzieci i dziadkowie. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew, kasków oraz pingwinków do nauki dla najmłodszych łyżwiarzy. Całodniowy wstęp na lodowisko kosztuje 10 zł. Dla klientów Libero, którzy w tym dniu zrobią zakupy za minimum 50 zł, wstęp będzie bezpłatny. Wypożyczenie łyżew natomiast to koszt 10 zł.

– Libero Katowice w grudniowym wydaniu to przede wszystkim magiczne dekoracje, kolorowe światełka i świąteczna muzyka, które tworzą niepowtarzalny klimat. Chcemy, aby Libero było nie tylko miejscem zakupów, ale także przestrzenią, gdzie można czerpać radość z różnych form rozrywki. Nasze lodowisko to już tradycja, podczas której na tafli dominuje radość, uśmiech i dobra zabawa – mówi Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

Oprócz lodowiska na terenie galerii można znaleźć oryginalne, podświetlane ozdoby przedstawiające figury zwierząt takich jak niedźwiedź, jeleń czy lis. W centralnym miejscu przed Libero znajduje się ogromna, świecąca choinka, która przypomina wszystkim, że święta tuż, tuż.

Mikołajkowe rysunki, które niosą dobro

Święty Mikołaj w tym roku ma dużo pracy, ale zrobi wszystko, by spełnić każde, nawet najmniejsze marzenie. By mu w tym pomóc, wystarczy przyjść do Libero, do strefy kreatywnego malowania swoich wymarzonych prezentów. Za każdy wykonany rysunek dzieci otrzymają słodki upominek, a ich prace zostaną umieszczone na specjalnej tablicy. Libero, chcąc w te święta pamiętać również o najbardziej potrzebujących, za każdy narysowany prezent, przekaże jeden upominek na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Kobiet i Kobiet z Dziećmi w Katowicach.

–  Święta to wyjątkowy czas, który inspiruje do dzielenia się dobrem i radością. W tym roku z okazji mikołajek, oprócz tradycyjnej wizyty św. Mikołaja, postanowiliśmy zorganizować akcję charytatywną, w której za każdy namalowany prezent w naszej specjalnej strefie, przekażemy jeden upominek na rzecz Domu Samotnej Matki z Dzieckiem. W ten sposób chcemy sprawić, by święta były magiczne i wywołały uśmiech na twarzach wszystkich dzieci, zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących – zaznacza Aleksander Poltier, Senior Marketing Manager Libero Katowice.

O, Choinka!

Nikt nie wyobraża sobie świąt bez choinki – prawdziwej, kłującej i pachnącej lasem, dlatego od 6 grudnia zapraszamy wszystkich na Plac do Radości przed Libero po darmowe drzewka świąteczne, które odbierzecie w specjalnym punkcie. Aby je otrzymać, wystarczy zrobić zakupy w Libero za minimum 300 zł.

Grudzień to również czas kupowania i pakowania świątecznych prezentów. Z tej okazji w Galerii Libero czekają kilometry kolorowych papierów oraz wstążek – by każdy prezent wyglądał pięknie i sprawiał dużo radości już od pierwszych chwil podczas jego odpakowywania. Zakupione w Libero upominki można przynosić do punktu pakowania prezentów od 9 grudnia, który znajdować się będzie na poziomie O wraz z dowodem zakupu i wybrać swój ulubiony papier oraz wstążkę. Tak wyjątkowo zapakowany prezent pod choinką ucieszy niejedną osobę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024