Silesion.PL

serwis informacyjny

Mobilny LIVE Typer w LV BET

Oferta skierowana dla specjalistów od zakładów LIVE! Za dokładnie 15 PLN (13,20 PLN netto) postaw kupon na urządzeniu mobilnym z oferty zakładów Na Żywo LVBET i weź udział w turnieju, w którym bukmacher nagrodzi bonusami 10 najwyższych wygranych kursów. Na zwycięzcę czeka bonus 1500 PLN!

Pamiętaj, iż kupon musi zostać zawarty na urządzeniu mobilnym tj. w aplikacji, na stronie mobilnej lub aplikacji mobilnej nowej generacji. Do promocji kwalifikują się tylko kupony pojedyncze lub kombinacyjne zbudowane z oferty zakładów Na Żywo za dokładnie 15 PLN (13,20 PLN netto). Promocja jest ważna od 30.03 (od godziny 10:00) do 31.03 (do godziny 23:59).

REGULAMIN PROMOCJI

 1. Promocja trwa od 30.03.2021 (od godziny 10:00) do 31.03.2021 (do godziny 23:59).
 2. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 3. Na dany adres IP, urządzenie mobilne, rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jedno miejsce w klasyfikacji generalnej.
 4. Do promocji kwalifikują się automatycznie gracze, którzy na urządzeniu mobilnym postawili kupon z oferty zakładów Na Żywo za dokładnie 15 PLN (13,20 PLN netto), który po rozliczeniu okazał się wygrany. Do promocji kwalifikują się zakłady o stawce 15 PLN objęte promocją “Zbijamy podatek po rejestracji”.
 5. Urządzenie mobilne to aplikacja mobilna LV BET, strona mobilna oraz aplikacja mobilna nowej generacji (Progressive web app).
 6. Do promocji kwalifikują się tylko kupony pojedyncze lub kombinacyjne zbudowane z oferty zakładów Na Żywo.
 7. Selekcje rozliczone jako “Zwrot” po kursie 1.00 będą automatycznie obniżać kurs łączny postawionego zakładu.
 8. W promocji udział biorą tylko zakłady postawione za środki własne.
 9. Wydarzenia zawarte na kuponie kwalifikującym się muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane do środy (31.03) do godziny 23:59.
 10. Dziesięciu (10) graczy z najwyższymi wygranymi kursami otrzyma bonus na konto. Nagrody: 1. miejsce – bonus 1500 PLN / 2. miejsce – bonus 1000 PLN / 3. miejsce – bonus 700 PLN / 4. miejsce – bonus 500 PLN / 5. miejsce – bonus 400 PLN / 6. miejsce – bonus 300 PLN / 7. miejsce – bonus 250 PLN / 8. miejsce – bonus 200 PLN / 9. miejsce – bonus 100 PLN / 10. miejsce – bonus 50 PLN.
 11. W promocji nie biorą udziału:
  • zakłady o stawce innej niż 15 PLN brutto,
  • zakłady postawione na komputerze stacjonarnym,
  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady przedmeczowe,
  • zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,
  • zakłady systemowe,
  • zakłady typu MultiSingiel,
  • wygrane zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych.
 12. W klasyfikacji generalnej gracz może zostać sklasyfikowany tylko raz. W przypadku kilku wygranych zakładów nagrodzony zostanie tylko najwyższy kurs.
 13. Bonusy zostaną dodane na konta graczy w czwartek (01.04) do godziny 17:00.
 14. Użytkownik nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w konkursie.
 15. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.75 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 16. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 17. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 18. LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych zakładów lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenia bonusu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author