Czytasz: Miuosh wraca do NOSPRu!

Miuosh wraca do NOSPRu!

W lutym katowicki raper wróci na scenę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia z nowym projektem! Czeka nas kolejna wojna o bilety?

Rekordowe kolejki, koncerty wyprzedane w ciągu kilkunastu minut, dodatkowe terminy, album z koncertu błyskawicznie pokrywający się złotem. Po sukcesie koncertów Miuosha i Radzimira "Jimka" Dębskiego, wielu pytało, kiedy raper wróci, żeby po raz kolejny podbić serca publiczności NOSPRu. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie znamy odpowiedź! Z zapowiedzi, jaką Miuosh zamieścił wczoraj na swoim fanpage'u wynika, że nastąpi to 10 i 11 lutego 2018 roku!

"Powiedziałem sobie, że wrócę tam, kiedy będę naprawdę pewien tego, co chcę pokazać. Co chcę tym razem pokazać i z kim. I jak. To teraz" - mówi muzyk w krótkim filmie opublikowanym na Facebooku.

Choć Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Opublikowała już repertuar na nadchodzące miesiące, wśród planowanych wydarzeń nie ma na razie występu Miuosha. Mało tego - na 10 i 11 lutego teoretycznie zaplanowano inne koncerty. Gdzie więc zagra Miuosh? I jaki materiał przygotowuje na tę okazję? Rozwiązanie tej zagadki z pewnością poznamy niebawem. Jedno jest pewne: z entuzjastycznych reakcji fanów rapera wynika, że bez względu na to, co planuje Miuosh, i tym razem kasy NOSPRu czeka prawdziwa inwazja.

Czytaj więcej