Czytasz: Mistrzowie Polski osobiście zrobili pizzę i poczęstowali nią kibiców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mistrzowie Polski osobiście zrobili pizzę i poczęstowali nią kibiców [ZDJĘCIA, WIDEO]

Do wykonania tego zadania najważniejsza była współpraca i odpowiednia taktyka.

We wtorek hokeiści GKS Tychy musieli zmierzyć się z nietypowym wyzwaniem. Ich przeciwnikiem był jedna z ulubionych potraw Włochów. Mistrzowie Polski najpierw osobiście przygotowali pizzę, a następnie poczęstowali nią mieszkańców Tychów. Przepis na pokonanie HC Bolzano na pewno będzie jednak zdecydowanie trudniejszy niż wykonanie pizzy.

- Jedno i drugie na pewno jest ciężkie, ale oczywiście wszystko jest do zrobienia. Na pewno było to duże wyzwanie. Nie ukrywajmy, że nie mamy talentu kulinarnego, ale myślę, że daliśmy radę. Dziś na pewno była fajna zabawa, super spędziliśmy czas i mamy nadzieję, że pizza będzie smakować- mówi Mateusz Gościński, zawodnik GKS Tychy.

Mateusz Gościński, Olaf Bizacki i Jakub Zawalski przygotowali pizzę hawajską, włoską i autorską.

- Na pewno głównymi składnikami były ser, pieczarki, kurczak, trochę papryki również dodaliśmy. Na pewno każdy zawodnik lubi pizzę i dobrze zjeść- dodaje Mateusz Gościński- zawodnik GKS Tychy

W ten sposób klub bezpośrednio chciał nawiązać do najbliższego przeciwnika z którym GKS Tychy zagra już w najbliższą środę. Po przygotowaniu pizzy w Da Grasso Tychy, Mistrzowie Polski swoimi wypiekami poczęstowali mieszkańców. Ci byli pod dużym wrażeniem kulinarnych popisów Mistrzów Polski.

Nie zabrakło również zaproszeń na mecz z HC Bolzano, wspólnych zdjęć i autografów.