24 czerwca 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Mistrzostwa Europy 2020 w TVP w jakości 4K

Na czas trwania mistrzostw Europy w piłce nożnej Telewizja Polska postanowiła uruchomić emisję kanału w jakości UHD – TVP4K. Mecze Euro 2020 będą transmitowane i retransmitowane w jakości UltraHD z dodatkowymi elementami HDR i Dolby Atmos, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku. Dodatkowo wszystkie programy ze studia TVP, materiały reporterskie i wejścia na żywo będą podnoszone do standardu UHD.

EURO 2020. SKŁAD GRUP:

Grupa A (Rzym/Baku): Turcja, Włochy (gospodarz), Walia, Szwajcaria
Grupa B (Kopenhaga/Sankt Petersburg): Dania (gospodarz), Finlandia, Belgia, Rosja (gospodarz)
Grupa C (Amsterdam/Bukareszt): Holandia (gospodarz), Ukraina, Austria, Macedonia Północna
Grupa D (Londyn/Glasgow): Anglia (gospodarz), Chorwacja, Szkocja (gospodarz), Czechy
Grupa E (Sankt Petersburg/Sewilla): Hiszpania (gospodarz), Szwecja, POLSKA, Słowacja
Grupa F (Monachium/Budapeszt): Węgry (gospodarz), Portugalia, Francja, Niemcy (gospodarz)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY A

piątek, 11 czerwca
Turcja – Włochy (Rzym, godz. 21.00)
sobota, 12 czerwca
Walia – Szwajcaria (Baku, 15.00)
środa, 16 czerwca
Turcja – Walia (Baku, 18.00)
Włochy – Szwajcaria (Rzym, 21.00)
niedziela, 20 czerwca
Szwajcaria – Turcja (Baku, 18.00)
Włochy – Walia (Rzym, 18.00)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY B:

sobota, 12 czerwca
Dania – Finlandia (Kopenhaga, 18.00)
Belgia – Rosja (Petersburg, 21.00)
środa, 16 czerwca
Finlandia – Rosja (Petersburg, 15.00)
czwartek, 17 czerwca
Dania – Belgia (Kopenhaga, 18.00)
poniedziałek, 21 czerwca
Rosja – Dania (Kopenhaga, 21.00)
Finlandia – Belgia (Petersburg, 21.00)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY C:

niedziela, 13 czerwca
Austria – Macedonia Północna (Bukareszt, 18.00)
Holandia – Ukraina (Amsterdam, 21.00)
czwartek, 17 czerwca
Ukraina – Macedonia Północna (Bukareszt, 15.00)
Holandia – Austria (Amsterdam, 21.00)
poniedziałek, 21 czerwca
Macedonia Północna – Holandia (Amsterdam, 18.00)
Ukraina – Austria (Bukareszt, 18.00)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY D:

niedziela, 13 czerwca
Anglia – Chorwacja (Londyn, 15.00)
poniedziałek, 14 czerwca
Szkocja – Czechy (Glasgow, 15.00)
piątek, 18 czerwca
Chorwacja – Czechy (Glasgow, 18.00)
Anglia – Szkocja (Londyn, 21.00)
wtorek, 22 czerwca
Chorwacja – Szkocja (Glasgow, 21.00)
Czechy – Anglia (Londyn, 21.00)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY E:

poniedziałek, 14 czerwca
Polska – Słowacja (Sankt Petersburg, 18.00)
Hiszpania – Szwecja (Sewilla, 21.00)
piątek, 18 czerwca
Szwecja – Słowacja (Sankt Petersburg, 15.00)
sobota, 19 czerwca
Hiszpania – Polska (Sewilla, 21.00)
środa, 23 czerwca
Słowacja – Hiszpania (Sewilla, 18.00)
Szwecja – Polska (Sankt Petersburg, 18.00)

TERMINARZ MECZÓW GRUPY F:

wtorek, 15 czerwca
Węgry – Portugalia (Budapeszt, 18.00)
Francja – Niemcy (Monachium, 21.00)
sobota, 19 czerwca
Węgry – Francja (Budapeszt, 15.00)
Portugalia – Niemcy (Monachium, 18.00)
środa, 23 czerwca
Portugalia – Francja (Budapeszt, 21.00)
Niemcy – Węgry (Monachium, 21.00)

TERMINARZ 1/8 FINAŁU EURO 2020:

sobota, 26 czerwca
1. 2A – 2B (18:00, Amsterdam)
2. 1A – 2C (21:00, Londyn)
niedziela, 27 czerwca
3. 1B – 3A/3D/3E/3F (21:00, Sewilla)
4. 1C – 3D/3E/3F (18:00, Budapeszt)
poniedziałek, 28 czerwca
5. 2D – 2E (18:00, Kopenhaga)
6. 1F – 3A/3B/3C (21:00, Bukareszt)
wtorek, 29 czerwca
7. 1E – 3A/3B/3C/3D (21:00, Glasgow)
8. 1D – 2F (18:00, Londyn)

TERMINARZ ĆWIERĆFINAŁÓW EURO 2020:

piątek, 2 lipca
I. zwycięzca 6 – zwycięzca 5 (18:00, Petersburg)
II. zwycięzca 3 – zwycięzca 2 (21:00, Monachium)
sobota, 3 lipca
III. zwycięzca 7 – zwycięzca 8 (21:00, Rzym)
IV. zwycięzca 4 – zwycięzca 1 (18:00, Baku)

TERMINARZ PÓŁFINAŁÓW EURO 2020:

wtorek, 6 lipca
zwycięzca I – zwycięzca II (21:00, Londyn)
środa, 7 lipca
zwycięzca IV – zwycięzca III (21:00, Londyn)

FINAŁ EURO 2020:

niedziela, 11 lipca (21:00, Londyn)

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Newsphere by AF themes.