Czytasz: Kandydatki na Miss Śląska 2018 w Wodnym Parku w Tychach. Są śliczne! [ZDJĘCIA]

Kandydatki na Miss Śląska 2018 w Wodnym Parku w Tychach. Są śliczne! [ZDJĘCIA]

Wybory Miss Śląska 2018 to etap wojewódzki wyborów Miss Polski 2018.

Przed tymi pięknymi dziewczynami aktywny dzień pełen atrakcji. Tuż po śniadaniu pojawiły się w Wodnym Parku w Tychach, gdzie skorzystały z basenów i sztucznej fali. Kandydatki na Miss Śląska 2018 po wodnych atrakcjach ruszyły dalej. Przed nimi m.in. zwiedzanie kopalni Guido w Zabrzu, Sztolni Królowa Luiza, Strefy Kultury wraz z Muzeum Śląskim w Katowicach i Muzeum Hutnictwa Cynku  "Walcownia".

Wybory Miss Ślaska 2018 to etap wojewódzki wyborów Miss Polski 2018. Gala finałowa Miss Śląska odbędzie się 27 maja 2018 w Sali Koncertowej w siedzibie Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach.

Zobacz zdjęcia kandydatek do tytułu Miss Śląska 2018:

Finałową galę będzie oglądać blisko 800 gości, na których czeka 6 konkursowych prezentacji kandydatek (suknie wieczorowe, bielizna, stroje sportowe, stroje kąpielowe, casual, suknie ślubne), przeplatanych występami artystycznymi. Swój występ potwierdziła już m.in. wiolonczelistka - Kolina Violin Show, znana wszystkim z teledysku do piosenki "Magic Symphony", który osiągnął ponad 25 milionów odsłon.

Przygotowaniem wyborów zajmują się profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, marketingu oraz organizacji imprez. Teraz w konkursie Miss Śląska weźmie udział 30 finalistek wyłonionych w czasie castingów.