Czytasz: Milionerzy: Śpiewa białym głosem. Kto?

Milionerzy: Śpiewa białym głosem. Kto?

Kolejne ciekawe pytanie w teleturnieju.

Kolejne ciekawe pytanie w Milionerach? W najnowszym odcinku prowadzący teleturniej TVN Hubert Urbański zapytał: "Śpiewa białym głosem. Kto?"

Jaka jest odpowiedź na pytanie "Śpiewa białym głosem. Kto?"

Odpowiedzi, jakie dostał gracz na pytanie: "Śpiewa białym głosem. Kto?":

A. Afromental
B. Joy Division
C. Warszawski Deszcz
D. Kapela ze Wsi Warszawa

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Śpiewa białym głosem. Kto?"
D. Kapela ze Wsi Warszawa.

Walentynkowe wydania „Milionerów”. Z gwiazdami znanych seriali

13 i 14 lutego specjalne, walentynkowe wydanie teleturnieju Milionerzy. Z pytaniem "Śpiewa białym głosem. Kto?" zmierzyli się Sonia Bohosiewicz i Maciej Zakościelny.

W walentynkowych Milionerach zobaczymy także dwa inne duety: Aleksandrę Domańską z Michałem Czerneckim i Kayah z Grzegorzem Hyży.

Milionerzy TVN

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych na świecie, od momentu premiery teleturnieju "Who Wants to Be a Millionaire?" w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach. W Polsce od początku "twarzą" Milionerów jest prowadzący Hubert Urbański. Program stał się inspiracją dla Oskarowego filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, a legendarny zwrot "czy to twoja ostateczna odpowiedź?" wszedł do języka potocznego na stałe.

Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana w Milionerach padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik.

Milionerzy TVN to teleturniej, w którym by wygrać milion należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. Gracz ma do dyspozycji cztery podpowiedzi do każdego z pytań, a w drodze po milion może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Czytaj więcej