Czytasz: Walentynkowe wydania „Milionerów”. Z gwiazdami znanych seriali

Walentynkowe wydania „Milionerów”. Z gwiazdami znanych seriali

Dwa odcinki i wyjątkowi goście. Sprawdźcie, kto tym razem będzie walczył o milion złotych na cele charytatywne!

Czy gwiazdy popiszą się wiedzą? Przekonamy się już dziś.

Milionerzy na Walentynki. Kiedy oglądać?

O godz. 20:55, na antenie TVN, pojawi się wyjątkowe, walentynkowe wydanie popularnych Milionerów. Druga emisja planowana jest o tej samej porze dzień później - 14 lutego.

Milionerzy: najdziwniejsze i najgłupsze pytania

Walentynkowe wydania Milionerów - Gwiazdy naprzeciw Huberta

Kto zmierzy się z dziesięcioma pytaniami w walentynkowych wydaniach teleturnieju Milionerzy? Gwiazdy znane z serialu „Diagnoza” i filmu „Podatek od miłości”. Konkretnie rzecz ujmując trzy duety: Aleksandra Domańska z Michałem Czerneckim, Sonia Bohosiewicz z Maciejem Zakościelnym oraz Kayah z Grzegorzem Hyży.

Czy jesteś “mózgiem”? [QUIZ] Sprawdź i zobacz!

Milionerzy na Walentynki w szczytnym celu

Gwiazdy powalczą dla innych. Swoją wygraną przeznaczą bowiem dla podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

Co ciekawe walentynkowe odcinki teleturnieju Milionerzy z gościnnym występem gwiazd, będą trwały godzinę (z uwzględnieniem przerw reklamowych). To około 25 minut dłużej niż zazwyczaj.

Milionerzy: odcinki wielkanocne pobiły rekordy oglądalności

Dwa walentynkowe odcinki Milionerów będą też pierwszymi emisjami nowego sezonu teleturnieju. Będzie emitowany w dotychczasowym paśmie - od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55.

Wtorkowa i środowa walentynkowa emisja teleturnieju Milionerzy to nie pierwsze odcinki specjalne. Gwiazdy walczyły już z pytaniami Huberta Urbańskiego podczas świąt Wielkanocnych w ubiegłym roku. Wówczas, - jak podają wirtualnemedia.pl - oba odcinki Milionerów zanotowały znakomite wyniki oglądalności: pierwszy z nich śledziło 3,25 mln widzów, a drugi - 4,04 mln osób!

Czytaj więcej