Czytasz: Milionerzy: Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny. O kogo?

Milionerzy: Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny. O kogo?

Kolejne ciekawe pytanie w teleturnieju.

Kolejne ciekawe pytanie w Milionerach? W najnowszym odcinku prowadzący teleturniej TVN Hubert Urbański zapytał: "Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny". No właśnie. O kogo?

Jaka jest odpowiedź na pytanie "Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny"

Odpowiedzi, jakie dostał gracz na pytanie: "Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny":

A: o Pana
B: o pana Kleksa
C: o Pana Samochodzika
D: o Piotrusia Pana

Prawidłowa odpowiedź na pytanie: "Dzwoneczek był chorobliwie zazdrosny"
D. o Piotrusia Pana

Milionerzy TVN

Milionerzy to jeden z najpopularniejszych teleturniejów telewizyjnych na świecie, od momentu premiery teleturnieju "Who Wants to Be a Millionaire?" w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach. W Polsce od początku "twarzą" Milionerów jest prowadzący Hubert Urbański. Program stał się inspiracją dla Oskarowego filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, a legendarny zwrot "czy to twoja ostateczna odpowiedź?" wszedł do języka potocznego na stałe.

Na całym świecie jest ponad 150 zwycięzców głównej nagrody. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana w Milionerach padła tylko raz – 28 marca 2010 roku. Wtedy poprawnej odpowiedzi na pytanie za największą stawkę udzielił Krzysztof Wójcik.

Milionerzy TVN to teleturniej, w którym by wygrać milion należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań. Gracz ma do dyspozycji cztery podpowiedzi do każdego z pytań, a w drodze po milion może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Czytaj więcej