Czytasz: Biustonosz bondage - czym się charakteryzuje?

Biustonosz bondage - czym się charakteryzuje?

Jakub Pękala wygrał 125 tysięcy złotych. W teleturnieju Milionerzy poległ na biustonoszu bondage. Co to takiego?

Kolejne ciekawe pytanie w teleturnieju Milionerzy. Hubert Urbański zapytał gracza: "Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage?"

Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage? - ODPOWIEDZI:

  • A. samoprzylepnymi misczekami
  • B. zapięciem na rzep
  • C. silikonowymi ramiączkami
  • D. ozdobnymi paskami.

Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage? - PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ:

  • D. ozdobnymi paskami.

Jakub Pękala, student medycyny wiedział, po co przyszedł do programu Milionerzy w TVN. Odpowiadał szybko i sprawnie. Atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca, gdy Jakub zagrał o ćwierć miliona złotych. Wszyscy myśleli, że to właśnie dziś padnie pytanie za milion złotych.

Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage?

Czym charakteryzuje się biustonosz typu bondage?  

Tak brzmiało pytanie za 125 tys. złotych. Jakub, niestety, nie wiedział. Skorzystał z koła ratunkowego: "pół na pół". Zostały: "ozdobne paski" i "silikonowe ramiączka". 

Po telefonie do przyjaciela, Pawła, kolegi, także przyszłego lekarza, miał odpowiedzieć: silikonowe ramiączka. 

Potem, w ostatniej chwili zmienił zdanie i chciał powiedzieć, że to ozdobne paski. Niestety, nie udzielił żadnej z tych odpowiedzi, bo wycofał się z gry i zabrał do domu 125 tysięcy złotych.

A co to jest biustonosz typu bondage?

To stanik z paskami. Ta część garderoby pojawiała się na blogach w stylizacja casualowych, ale również oficjalnych pod obcisłymi, czarnymi sukienkami.

Wyglądają jak klasyczne bardotki z dodatkowymi ramionkami (paskami) na dekolcie lub plecach. Mogą być ze sobą plecione, zszyte lub tworzyć wzór. Mogą też  mieć dwa paski poprowadzone od ramion do środka dekoltu. Biustonosz bondage wygląda niesamowicie seksownie.